Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőmnek lelki gonjai...

Barátnőmnek lelki gonjai vannak sos?

Figyelt kérdés
Osztálytársam, egyben barátnőmről van szó, rendszeresen kiszalad óráról sírva és többször is próbáltam már hogy utána megyek de csak kínzom vele ha kérdezgetem látom rajta hogy mégjobban szenved.. Senkinek nem beszél a gondjairól, azt se tudjuk hogy egyáltalán milyen típusú probléma figyelhető meg a háttérben. Szerintetek hogy bírjam rá hogy beszéljen róla? Ha nem is velem, de valakivel, csak neki szeretnék jót, a legrosszabb dolog az amit tesz, hogy magában tartja.
2015. máj. 23. 00:22
 1/6 A kérdező kommentje:

Gondjai*

És elfelejtettem írni, 18 évesek vagyunk (gimi 3.)

2015. máj. 23. 00:23
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek megnyílna ha elmondanék neki én is egy dolgot amit legjobb barátnőmön kívül senki sem tud? Amit nagyon szégyellek mások elől. Aztán hátha rádöbbenne hogy bízok benne teljes mértékben és ő is megteheti.. Mikor jó kedve van sose hoztuk fel a témát. Elrontaná a hangulatát és akkor se mondana semmit.
2015. máj. 23. 00:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül rossz dolog, hogy magában tartja egyes pszichológiai kutatások szerint, de azért tényleg durvának tűnik a helyzet :S Inkább pszichológushoz küldjétek szerintem.
2015. máj. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 FüligJimmy88 ***** válasza:
100%

Hűha... Itt a baj, hogy senkinek nem beszél, mert amíg nem látja be, hogy segítségre szorul, és pláne, hogy VAN KITŐL KAPJA a segítséget (pölö tőled), addig nem lehet neki segíteni. Én azt csinálnám a helyedben, hogy elmennék vele valahova kicsit kikapcsolódni, hogy jól érezze magát, és akkor térnék rá a dologra. Biztosan le fogja lombozni, de ha megérteted vele, hogy segíteni szeretnél, de nem vagy gondolatolvasó, tehát beszélnie kell a bajairól, akkor talán van esély.


Ja, és B terv: próbáld megfigyelni, hogy mi váltja ki belőle ezeket a rohamokat. Tehát lehet, hogy valami olyasmi témáról beszél a tanár, ami kapcsolódik a problémájához, vagy épp a telefonján babrál előzőleg, mert az exe zaklatja, vagy mit tudom én... Hátha sikerül valami rendszert felfedezni benne. Nem biztos, de hátha.

2015. máj. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Menjetek el inni, akkor felszabadul, ha nem akar és tovább játssza a depis lányt, akkor vágd pofán, mond el neki mennyire szánalmasan viselkedik. Nagy valószínűséggel csak rájátszik, hogy sajnáljátok egy kicsit, ha nekem gondjaim lennének nem rohangálgatnék mások előtt sírva, főleg úgy, hogy magamban is tartom, kicsit ellentétes viselkedés.
2015. máj. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem iszik. A telefonját babrálgatta mindig mikor láttuk hogy ez történt, még rosszabb mikor ártatlanul megyünk wcre és ott találjuk sírva.
2015. máj. 23. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!