Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen lehet egy híresség...

Milyen lehet egy híresség barátjának, rokonának lenni?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból. Ha van valaki köztetek akinek híresség a rokona, vagy barátnője az is írhat:) Amikre gondolok: te is népszerűbb vagy ettől? Mennyire számít az a családon belül, hogy ő híres (kivételezés?)?, neked rosszul esik-e, hogy sokkal gazdagabb...stb.hasonló jellegű véleményekre vagyok kíváncsi:)

2015. máj. 23. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen tapasztalatom, sőt senki sem a közelben, de nagyjából eltudom képzelni, hogy milyen lehet. Tegyük fel van egy bátyám, aki híres focista, én nagyon örülök a sikereinek, mert testvérem meg minden. De néha eljönne a pillanat, amikor beleunnék és szarul esne, hogy mindig csak ő van kiemelve, ő lenne a téma minden ebédnél, esetleg ha összegyűlik a család, legyen szó egy buliról. Szarul esne, ha vissza lennék szorítva, mintha én nem is léteznék, persze én ezt magamban tartanám és engem enne a szomorúság, mert nem mondanám ki senkinek. Gondolom érthetően abból, hogy egyrészt én is nagyon örülök neki, meg a családot sem akarom összeharagítani. Remélem áttudtam adni rendesen a gondolataimat ezzel kapcsolatban.
2015. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Az pedig hogy gazdagabb egyáltalán nem zavarna, ha tudom, hogy megdolgozott keményen azért, hogy ott lehessen ahol.
2015. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

semmi extra...

nem, nem, nem.

Téged senki senki se fog ismerni, nem leszel híresebb, és téged se fog izgatni, hogy egy híresség az ismerősöd/barátod ;)

2015. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem az unokatesóm basszgitáros egy országosan elismert punkbandában.

semmi extra, nem szoktam ezt felhozni társaságban, mert ezzel őt hozhatom kellemetlen helyzetbe,

szeretné megtartani a hétköznapokban az átlagos életét.

2015. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A nagybátyám parlamenti politikus, most nem nevezném meg ki ő.

Viszont mióta még ismertebb lett azóta ellégé arrogáns viselkedésű, a kapcsolatot csak ritkán tartjuk általában ha haláleset történik akkor időt szán a családra,ez kb évente egyszer történik meg, no és mikor választások vannak akkor örömmel jön, hogy számíthat e ránk:D

A közvetlen családja a külvilág felé azt mutatja,hogy minden a legnagyobb rendben van köztük,hol, ott megcsalja a feleségét nem is élnek együtt csak egy látszat család,a gyerekeik külföldön tanulnak nem igazán járnak haza velük csak ünnepekkor találkozunk, ök közvetlen személyiségek.

Aztán van még két énekes,zenész unoka tesom akiket rühellek, mikor meghallom valahol a hangjukat inkább kikapcsolom rádiót vagy elmegyek onnan ahhol hallom őket,a hírnévért elképesztően megtudják játszani magukat gusztustalanul eljátszák mennyire tudatos,egészséges életmódot folytatnak közben mindkét illető kemény drog problémákkal küzd.

No és van egy újságíró unokatesom töbször látható tv-ben,cikkíróként is olvasható egy újságnál őt kedvelem hisz őt nem vakította el a hírnév és persze a többi vele jaró dolog :)

Nem vagyok féltékeny rájuk,de nem is dicsekszem nyilvanosan velük,sajnos nagyon megváltoztak mióta nem "átlagos emberként" élnek.

Nem szamít mennyi pénzük van,mert tudom milyen emberek is valójában ettől függetlenül probálok velük normális lenni ha családi eseményeken össze futunk,de ennyi. :)

2015. máj. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát erről az ismerőseimet, barátaimat kéne kérdezned ;) :P
2015. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem van 1-2 "netceleb" baratom/baratnom, illetve olyan akivel összevesztek. Akik kevesbe ismertek (gondolok itt 10k követőre) veluk semmi extra, de akik 50k fölött vannak, vagy van pl. Egy 300k-s ismerősöm őket felismerik az utcan es az jo érzés :D bar a 300k-s csak neten keresztül volt ismeros de egy ideje nem beszelunk egymással:( pedig lehetett volna tali nemsokára aztán mar nem jövünk ki annyira egymással:( ES NEM CSAK AZERT A BARATAIM MERT HIRESEK! Ha valakit erdekel ki az akk elmondom.
2019. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!