Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet igaz barátságot...

Xbox imádo kérdése:

Hogyan lehet igaz barátságot kapni?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, rengeteg barátom van de egyikre sem tudnám azt mondani tűzbe tenné értem a kezét, pedig én így vagyok. Akkor többentem rá igazán amikor az egyik barátomért megtettem egy olyan dolgot amivel magamat kockáztattam.

Miután ezt megtettem holnap hívtak be az igazgatóhoz hogy miért tettem azt

és ő mondta el.


Én így lettem nevelve a barátomért bármit megteszek de én ezt sosem éreztem még.


Bármelyik feldobna én meg az életemért sem.



2015. máj. 27. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt ki kell érdemelni.
2015. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Majd ha te kerülsz olyan élethelyzetbe, akkor fog kiderülni, hogy melyik barátod az igazi barát és ki az, aki csak haver. Fognak kellemes meglepetések is érni és persze csalódások is.

Én is így voltam. Akire leginkább számítottam az hagyott cserben és ahonnan egyáltalán nem vártam segítséget az állt mellém.

2015. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!