Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyasmi, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyasmi, hogy egy pasi tudatalatt érez egy nő iránt valamit, de nem meri magának bevallani, mert egy korábbi kapcsolata miatt fél újra kapcsolatot kialakítani valakivel?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve ismerjük egymást, közös a baráti körünk. Velem mindig másképp viselkedett, éjszakába nyúlóan beszélgettünk, pajzán humorára vevő voltam mindig. Pár napja megkérdezte, hogy mikor érek rá (bár ilyet sosem csinált még korábban), be is jött a munkahelyemre csak úgy (amit ugyancsak nem szokott) és megbeszéltük, hogy találkozunk. A találkából a kettőnk hülyesége miatt nem lett semmi. Utána megint beszéltünk neten, és addig-addig nyúztuk egymást, hogy végül elmondtam neki, hogy nekem sokat jelentett volna a találkozó és, hogy többet érzek barátságnál. Ő erre azt mondta, hogy ő nem ért a testbeszédhez, félreértettem minden jelet amit küldött és, hogy nem úgy volt semmi, ahogy én gondoltam.

Amikor elhívott, azt hittem eljött az időnk, mivel már lassan 2 éve szakított a volt barátnőjével, akibe nagyon szerelmes volt és nem tudta elfelejteni sehogy sem. Minden közös haverunk mondta, hogy hagyjam békén, mert ennek nem lesz jó vége. Ha már volt egy hosszú kapcsolata, akkor hogy a bánatba nem ért a nőkhöz??

Azért kérdeztem ezt tőletek, mert amikor elhívott, akkor számomra egyértelműek voltak a vonzalom jelei: követett a szemével, utánam súgott, hogy marad-e a találka, kacsintott rám, stb. Nem lehet, hogy még mindig időre van szüksége és tulajdonképpen érez ő valamit, de inkább elutasított mert az könnyebb?



2014. okt. 18. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos érez valamit irántad! te is küldj felé ilyesmi jeleket és esetleg rá is kérdezhetnél megint hogy most akkor akar valamit vagy csak játszik. csak nem buta annyira egyik pasi sem hogy nem fogná fel hogy mit csinál.. sok sikert kívánok!
2014. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Kicsit életet leheltél belém, mindez után, mivel eléggé kétségbe vagyok esve most ettől a helyzettől.

Kitártam neki a lelkem, hogy nekem ő mennyit jelent, erre ő letagadja a saját jeleit és visszautasít. Nem merek megint rákérdezni, úgy érzem, kell egy kis idő, amíg ez csillapodik. Úgy érzem, hogy ha már tudja mi a helyzet az én szívemmel, hátha rájön, hogy mekkora egy barom és eljön hozzám újra. Csak félek, hogy egy idióta és hagyni fogja ezt elúszni...

Sosem adtam fel, így még most sem vagyok képes rá. Reménykedek benne.

2014. okt. 20. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!