Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyi idő alatt dől el, h...

Mennyi idő alatt dől el, h akartok-e/tudtok-e valakivel KOMOLY párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Az ismerkedés első perceiben eldől vagy napok, hetek alatt?
2014. máj. 6. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában napok, hetek alatt. Meg kell egymást ismerni először, az meg nem megy 1-2 perc alatt
2014. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Változó.
2014. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első napi személyes ismerkedés alatt.
2014. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindig azt akarok. Az dől el, hogy vele akarom-e és az mindenkinél más időt jelent mire megismerem.:D F
2014. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 2 hét volt eddig.De mire letelt,úgymond a pasi eltűnt :D úgyhogy...
2014. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Évek. A kapcsolat ugyanis nem attól lesz komoly, hogy eldöntjük, hanem attól, hogy működik-e a gyakorlatban. Tehát elkezdek járni valakivel, akkor menet közben kiderül, hogy mennyire illünk egymáshoz, hogyan tudjuk kezelni a konfliktusokat, stb. Én a magam részéről nem szeretem, ha valaki úgy indít, hogy ő komoly kapcsolatot akar velem, mert az a tapasztalatom, hogy ők azok, akik azt hiszik, hogy elég kimondani, aztán majd valami lesz... és az égvilágon semmit nem tesznek azért, hogy a kapcsolat működjön is. Szerintem a legideálisabb, ha a kapcsolat fokozatosan épül fel, ismerkedéssel, randizgatással, aztán később egyre szorosabbra fűződik (már ha van értelme). Tehát magától, észrevétlenül válik komollyá, ki se kell mondani...
2014. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!