Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 27 évesen hogyan "cserkészhete...

27 évesen hogyan "cserkészhetek be" barátnőket?

Figyelt kérdés

Sajnos a régi baráti körömet szétfújta a szél (munka, költözés, távolságok stb.) Van boldog párkapcsolatom de olykor olyan jól esne ha lenne legalább egy barátnőm aki közelebb lakik hozzám és elmennénk időnként kávézgatni vagy filmezni. Van egy két lány akik pár szó váltás után szimpatikusnak tűnnek és tudom hol találjam meg őket, de nem tudom milyen ürüggyel barátkozhatnék össze velük. Kiskoromban megtette egy csomag cukor, amiből megkínáltam a cimbi jelölteket vagy felajánlottam hogy segítek háziban de ma már nem aktuálisak az ilyen csalik :)

Gondoltam hogy megyek valamilyen ürüggyel segítséget kérni tőlük és talán lesz valami (pl: az egyik fénymásolóban dolgozik a másik angol tanár). Szerintetek ez jó ötlet?


2015. máj. 31. 00:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen, de szerintem nem feltétlen kell ennyire megtervezni. Én is nem rég határoztam el, hogy akit már többször láttam a sportpályán, ideje lenne megszólítani hátha lesz belőle valami (bár ezt megterveztem), de a spontán helyzetekből is ki lehetne alakítani a kontaktot. :D Csak utólag visszagondolni és azon morfondírozni, hogy milyen egyszerű lett volna a sorban álló nővel tovább vinni a beszélgetést már késő bánat. Kreatívnak kell lenni. :D És nem kell erőltetni. :D
2015. máj. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze, jó ötlet.

Nem olyannak nézel ki, mint aki nem tudna összebarátkozni valakivel, így a kérdésed alapján is szimpinek tűnsz. :)

2015. máj. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem előre ne tervezz semmit :D

Bár megpróbálhatod,veszteni valód nincsen.


A spontán helyzetekből jön ki leginkább az,hogy barátokra szert tegyél.


Nekem is a véletlen műve volt,ahogy legjobb barátnőmmel megismerkedtem :)

2015. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Oksika, nem tervezek, majd lesz ahogy ha ott vagyok :)
2015. máj. 31. 16:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Most akkor van _boldog_ párkapcsolatod vagy nincs?
2015. jún. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
# 5-ös, nem hiszem el, hogy nem érted. A kérdező NŐ!
2015. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úgy bírom,hogy kb az összes hasonló kérdésnél azt hiszik,hogy mindig egy nőről és férfiról szól a dolog. Amikor is a menüpont "BARÁTOK,BARÁTSÁGOK" !!!!


Nekem is nem egy kérdésnél írták ki,hogy most akkor leszbikus vagy, vagy pasi vagy stb... -.-


Vannak kapcsolatos,ismerkedős menüpontok nyilván oda írja ha párkapcsolat céljából akar ismerkedni.

2015. jún. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
eltévedt :D
2015. jún. 1. 18:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én beszélgetek veled bár fiatalabb vagyok ( csak 23 éves) de ha gondolod írj :)

2015. jún. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!