Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Féltékeny vagyok és úgy érzem...

Féltékeny vagyok és úgy érzem hogy a legjobb haverom új nője tönkre tesz mindent?

Figyelt kérdés

Szóval én visszahúzódó ember vagyok sajnos, egyetlen nő sem volt még az életemben, és egyetlen igaz barátom van akire most egy ronda csaj elkezdet írogatni és járni akar vele, és arról a lányról azt kell tudni hogy korábban rám volt szálva és járni akart velem stb. de engem nem érdekel mert nem tetszik és luzer, debil és pár ismerősöm kiröhögött mikor mellé ültem és megszolítottam a buszon.


És most valahogy dühöt érzek, féltékeny vagyok és egyszerűen szétvet a dühh mert, ha a dugáson kívül esetleg a haverom vele marad akkor tönkre fog tenni mindent kettőnk között. Korábban az egyik haveromat így vesztettem el.



2015. máj. 31. 19:52
 1/8 A kérdező kommentje:
írjatok b@ssz@+
2015. máj. 31. 20:12
 2/8 anonim válasza:

U mad bro?


Mi lenne ha beszélnél a haveroddal?

2015. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem is beszélj vele, ha nem beszélsz vele és a csaj tönkretesz mindent, akkor bukta, ha beszélsz vele, de nem érti meg és megharagszik és a csajjal marad akkor is bukta, de ha beszélsz vele és megért téged és hagyja a csajt mert a barátságotok jóval fontosabb, akkor nem bukta. Szóval szerintem beszélj vele, attól csak rosszabb lesz, ha meg sem próbálod és úgy veszíted el. Persze óvatosan, de biztosan megfog érteni.
2015. jún. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Húha, egy visszahúzódó embertől egy ilyen első komment...:DDDDD
2015. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Haggyad már, ideges, itt minden perc számít :D
2015. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na ez a debil bányarém jól felültette, nem tudta megb@s zni, most szét fogja verni a bányarémet az tuti....


beszéltem is vele és elmondtam pár igaz! dolgot, 1-2éve ezt a csajt leköpték és huggyal öntötték le, azt mondta jó ez csók nem lesz csak megdugja alaposan...

2015. jún. 6. 08:42
 7/8 anonim ***** válasza:
pics or it never happened. :D
2015. jún. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
what a fuck?
2015. jún. 6. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!