Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » SOS! Nincsenek barátaim. Mit...

SOS! Nincsenek barátaim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 vagyok és soha sem voltak barátaim. Nem találom meg azokat az embereket akik olyanok lennének mint én és a barátaim lehetnének. Amúgy mindenkivel próbálkozom de valamiért nem alakul ki egy baráti kapcsolat sem. Lányokkal is próbáltam de le se szarn.apám is egyedül van és látom hogy neki milyen. Nem akarok én is erre a sorsra jutni. Mit tegyek?? Nem felelt felelek meg senkinek, pedig mindig próbálom kijavitani a hibákat, amiket gondolom hogy az lehet...
2015. máj. 10. 10:31
 1/2 anonim válasza:

A 14 év nem túl sok idő...még előtted áll az egész élet! Annyi, de annyi emberrel fogsz még találkozni..-


Szerintem ne azt nézd hogy mid van, vagy mid nincs még meg. Lesznek majd barátaid, csak ki kell várni. Amúgy meg szerintem jobb az, ha egyedül vagy, mint az hogy felszínes, érdek barátok vegyenek körül, akik igazából nem ismerik, nem tudják ki vagy. Tartogasd akkor inkább magad olyan embernek, aki megérdemli hogy foglalkozz vele. Mert nem vagy kevesebb,értéktelenebb ember mint mások! :)


Amúgy szerintem, ha sokat olvasol, tudod mi van a világba, mindig van a fejedbe valami érdekes téma akkor ki fogsz tűnni a többiek közül.

Vagy menj el sportolni valahova, vagy kezdj el valami jó kis hobbit. Jelentkezz versenyekre, és akkor bekerülsz egy másik körbe, ahol hasonló érdeklődésű emberek lesznek, akikkel könnyebben barátkozol majd.

Apukád is büszke lenne rád, ha sok területen érsz el sikereket, szerintem neki is bátorító lenne a hozzáállásod, és talán ő is megváltozik.


Sok sikert!! :)

2015. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ :) értékelem :)
2015. máj. 10. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!