Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » "Legjobb barátnő" Mit tegyek?...

"Legjobb barátnő" Mit tegyek? Hagyjam az egészet a francba vagy erőltessem?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam akivel az iskolában szinte mindig együtt vagyok. 3 éve vagyunk osztálytársak és hát "legjobb barátnők". 3év alatt egyetlenegy közös programunk sem volt. Próbáltam elhívni egy csomó helyre de mindig van valami kifogása. 3szor hívtam moziba, ebből 2szer úgy volt hogy megyünk de az utolsó pillanatban lemondta mert izomláza volt meg mert kapott egy 4est és büntetésben volt. Szerintetek miért keres mindig kifogásokat?? 14/L

És mellesleg van egy fiú aki tetszik neki, (a fiú) 5ször elhívta moziba, szerelmet vallott neki de neki is nemet mondott. Miéért?



2015. máj. 31. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyuci-apuci nem engedi és szégyelli hogy 5 évesként van kezelve, szerintem valami ilyesmi lehet a dologban.
2015. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tényleg nem engedik sehová, vagy rossz az anyagi helyzetük és nem fér bele a mozizás.

Tényleg semmit nem csináltok együtt? Se egy közös kutyasétáltatás, vagy délutáni filmezés valamelyikőtöknél?

Szerintem kérdezz rá nála, hogy miért hárít állandóan.

2015. máj. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem rossz az anyagi helyzetük. Egyikünknek sincs kutyája :) köszönöm, ma megkérdezem.
2015. jún. 1. 06:29
 4/11 A kérdező kommentje:

Délután nem megy sehova csak edzésre (vizilabda)

meg tanul

2015. jún. 1. 06:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet, beszéltél vele?


Az jutott eszembe, hogy lehet akár vm pszichés problémája is, amit szégyell. Pl. szociális fóbia, félelem bizonyos helyzetektől, vagy kényszerbetegség... Ha többet tudnék róla, talán megmondhatnám, hogy valamelyik lehetséges-e.

2015. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, de csak annyit mondott hogy nem tudja
2015. jún. 2. 15:33
 7/11 A kérdező kommentje:
És ezek a betegségek hogyan jelentkeznek?
2015. jún. 2. 15:34
 8/11 anonim ***** válasza:

A fóbiák úgy, hogy fél valamilyen helyzettől, és azt mindenáron elkerüli. Pl. a tömegtől, a közlekedéstől (kérdés: iskolába/edzésre gyalog jár, a moziba meg busszal/metróval mentetek volna?), a bezártságtól(mozi) stb...

A kényszerbetegség ennél bonyolultabb. Kérdés: az iskolából el szokott késni? Edzés előtt haza szokott menni, vagy ha egyszer hazaért, többet már nem mozdul ki? Van valami furcsa a viselkedésében?

2015. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem szokott késni, edzés előtt hazamegy (busszal megy edzesre), és hát szerintem kicsit figyelemre vágyik.
2015. jún. 2. 19:49
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor ezek a betegségek úgy tűnik, kilőve :)

Ha figyelemre vágyik, lehet h ezért csinálja az egészet. Beszélj vele, mondd meg h ezzel pont az ellenkezőjét fogja elérni!

2015. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!