Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk! Ha odamenne hozzátok...

Fiúk! Ha odamenne hozzátok egy lány ismerkedni, barátkozni, de nektek külsőre nem jönne be, hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Sok ember, pl én is, azért nem mer ismerkedni, mert fél a külső alapján ítélkezéstől és a visszautasítástól :/

2015. máj. 31. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Közömbösködnék addig amíg leakad rólam, de a kinézetnek semmi köze hozzá.
2015. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, hogy hogy nyit. ha nyomulós, akkor nem jönne be. Ha kedves és ért a szép szóból, akkor el lehet beszélgetni bárkivel.
2015. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazából ez nem tőled függ és a külsődtől hanem attól, hogy milyen hangulatban vagyok.


Ha jó passzban vagyok, akkor szívesen ismerkedek és beszélgetek új emberekkel. Ha nem (és ez sokkal gyakoribb), akkor nem. De azt éreztetem is elég keményen.


Egyébként meg párkapcsolatnál nem a külső a lényeg. Legyél átlagos (vagy kicsit átlag alatti) és vállalható. Onnantól minden a személyiségeden múlik.

2015. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kedvesen :) szívesen beszélgetek másokkal csak úgy az utcán :D 23/f
2015. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2015. máj. 31. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki arra adja a fejét, hogy ismerkedni akar, annak arra is fel kell készülni, hogy bizony nem mindenkinek fog bejönni és vissza is utasítják majd.


Én ilyenkor, ha egy lány nyomulni kezd, és ezt érzékelem, akkor közömbös vagyok, ha nem tetszik. Csak akkor mondom meg, hogy bocsi, de nem, ha már túl konkrét a dolog, és konkrétan akar valamit. De ez ritka, mert többségében értik a reakcióimat. Egyébként örülj, ha egy fiú őszinte veled. Sokkal rosszabb és szemetebb dolog, ha egy fiú hülyéskedik veled, csak azért, mert jól esik az egójának, hogy tetszel neki, és csak azért nem őszinte, de ő is tudja, hogy nem akar tőled semmit. Az ilyen embereket kerüld el.

2015. jún. 1. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!