Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek a feltekeny legjobb...

Lizz21 kérdése:

Mit tegyek a feltekeny legjobb baratnommel?

Figyelt kérdés

Nagyon jo baratnomet 2 eve ismerem. Sokat kirandultunk egyutt, ossze is koltoztunk meg egy masik lannyal aki szinten jo baratunk volt. Bar egy ido utan baratnom egyre jobban elkezdte ellenszenvet kifejezni a harmadik lany irant igy az a lany elkoltozott maradtunk ketten. Viszont nagyon hamar velem is elkezdett furcsan viselkedni.

Januarban tortent, hogy nem szolt hozzam 2 hetig, de meg koszonni sem koszont. Nagyon magam alatt voltam es nem tudtam mit tegyek. Majd elmondta mi a baja. Az volt a baja, hogy szerinte az emberek engem hamarabb eszrevesznek, mint ot, meg, hogy nelkulem ot fel sem ismerik, es a sracok is jobban birnak engem, jobban beszelek anolul stb. Ezt megbeszeltuk. Ereztem regebben is, hogy ilyen bajai vannak, ezert mindig ha mentem tarsasagba vittem volna magammal, de sosem jott mert, hogy azok az 'en barataim'. Pedig azt szerettem volna ha az o baratai is lennenek. Probaltam olyan programokat szervezni ahol picit a magabiztossagat novelni tudja, de ugy tunik nem valt be. Regen egy mosolygos baratsagos lany volt mindenkivel most kb mindenkit utal. Most egy honapja megint nem szol hozzam, es nem tudom miert. Akik regen kozos 'barataink' voltak azok is alig akarnak nekem koszonni. A harmadik lany aki velunk lakott vele is sokszor eljatszotta ezt, hogy nem beszelt hozza es szegeny lany mindig engem kerdezett, hogy mi a lany baja vele? En meg mitha mit sem tudtam volna mondtam neki, hogy ne aggodjon biztos csak faradt. Kozben meg tudtam mennyire nem tudja elviselni. Most elkezdett annak a lanynak a nyakara jarni. Nem tudom mit csinaljak. Egy hazban lakunk es ha nem koszonok ra o sem koszon vissza nekem. Egyebkent 24 eves a lany. Gondolkoztam, hogy a volt 'kozos baratok' kozul valamelyiknek amelyikkel tudom, hogy joba van irok egy levelet, hogy ez egy kicsit unalmas, de nem szivesen sullyednek le erre a gyerekes szintre. Probaljam megbeszelni vele ezt vagy ezt a fel eve huzodo dolgot hagyjam a csodaba? Olyan rossz ez az egesz, mert angliaban alig lehet baratsagokat kiepiteni es jol esik az embernek ha van kivel beszelgetnie.



2014. máj. 27. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkepp probald vele ujra megbeszelni!
2014. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!