Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy legjobb barátnőm...

Van egy legjobb barátnőm akivel 6 éve barátok vagyunk. Bővebben lent. Miért nem tudom elfogadni?

Figyelt kérdés
és van egy másik lány akivel nemrégen barátkoztunk össze de én nem annyira szeretem mert a barátnőm mindig vele hülyéskedik meg ilyenek engem meg sokszor otthagynak mindenhol és emiatt néha már sírok itthon. és most ahogy írom a kérdést most is mert ngyon rosszul esik. Nem akarom hog ők barátnők legyenek. Miért van ez? Miért nem tudom elfogani hogy van méásik barátnője is?

2015. jún. 2. 16:13
 1/9 anonim válasza:

Tudom mit erzel. En 21 eves csaj vagyok es odaig sullyedtem, hogy mar nincsenek is barataim, csak felszines erdekkapcsolataim. Nem tudok ragaszkodni, ami nem is baj, hiszen igy nincs is senkim, akit eltudnek vesziteni.

Tuleltem az altalanos sulit, a gimit, az egyetemen meg mar le sem sz@rn@k. Nagyon nagyon sok baratnomet elvesztettem mar, nem volt bennem az, ami eleg lett volna nekik. Rajottem, hogy csak magamra szamithatok....

2015. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

#1 vagyok megint.

Olyan voltam, mint te, szerettem volna kisajatitani magamnak az embereket. "Velem foglalkozzatok" !!!! kb ezt gondolhattam legbelul. Nem jartam jol. Egy embert nem lehet birtokolni. En azt akartam pedig...

2015. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
sajnos én is ilyen vagyok :( meg szeretnék változni mert így elvszítem a legjobb barátnőmet is :( valami tipped esetleg van ?
2015. jún. 2. 18:46
 4/9 A kérdező kommentje:
várom a további válaszokat is! :)
2015. jún. 2. 19:03
 5/9 A kérdező kommentje:
mit lehetne ezzel csinálni? most is sírok mert sulin kívül találkoznak:( hogy szokjak le róla?
2015. jún. 2. 19:52
 6/9 Nemesfalvy válasza:
Fontos ,hogy az ember ne cak egy emberrel legyen jóba,keress barátokat,akikkel ha bérmi baj van,tudsz beszélgetni!a fontos hogy hagydd hagy barátkozzanak mert attól még hogy a barátnőd mást is szeret,téged nem szeret kevésbé !!!a szeretet végtelen!
2015. jún. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én ugyanígy voltam tavaly :D Nekem megoldódott ők összevesztek, elkezdtünk barátkozni újra.Hátha neked is így lesz :)
2015. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ne kérdezd magadtól, hogy miért nemtudod elfogadni, hidd el sok lány ilyen, köztük én is. Nem is fogod tudni elfogadni, ezen nemtudsz segíteni. Ugynaez történt velem is pár éve a legjobb barátnőmmel. Bazira idegesített hogy mindig azzal a másik csajjal lóg,és nem velem jön el moziba, vagy vásárolni vagy akármi. Persze az se segített hogy állandóan fb-ra tették ki az összes közös programjukat meg közös képeiket.Keress egy másik barátot, akivel hasonlóan megértitek egymást, érezd jól vele magad, aztán hátha észbe kap a barátnőd hogy te is leszarod őt. Ha pedig nem akkor hagyd is és ne foglalkozz vele :)
2015. jún. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkiek várok még válaszokat :)
2015. jún. 11. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!