Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy nyerjem vissza a bizalmát...

Hogy nyerjem vissza a bizalmát? (többi lent)

Figyelt kérdés
nagyon eltoltam valamit...2 facebookom van, (az egyiket az exemnek csináltam, mert nem bíztam benne, és kiderült hogy volt rá okom....de ez most nem lényeges,) ez az álfacebook nyitva maradt a mozzilán, és én a chrome-t szoktam használni amin a rendes van nyitva mindig...nos úgy kezdődött hogy a legjobb barátom egy srác, akivel mindent megbszélünk..de kb 2 hónapja kezdett leengedni ez a barátság, nem nagyon beszélt velem, bátmit tettem...de amikor utóljára találkoztunk végig azt kérdezgette hogy szeretem e, meg hogy ő tényleg kedvel, meg olyan furcsa volt...és rá egy napra kitett egy képet egy lánnyal, telirakva szivecskékkel, és szeretlek írásokkal, meg hogy ők ketten a legjobbak...én idegeges lettem, hogy most komolyan dobja a barátját csak mert beszerzett egy csajt, és nem is figyeltem hogy melyik böngészőbe lépek bele, és a kép alá raktam egy csodálatos kommentet "nagyon szép pár vagytok :D gratulálok"...és ezután a legjobb barátom kitörölte a facebookját..nem tudtam hogy elérni, sosem volt otthol, ezért az ajtaja alatt minden héten becsúsztattam egy üzenetet hogy bocsánat, meg minden...ez volt 2, és fél hétig...és most visszajött facebookra, és azt mondta nagyot csalódott bennem, mert 2 facebookom van, és hogy ezen csinálok szarságokat..nem értettem mivan, ezután esett le hogy az álfacebookon írtam az a kommentet..és azt mondta hogy nagyon idegesítő vagyok emiatt, mert bejelöltem a barátját (az álfacebookomon tényleg be volt jelölve, mert ugye hogy ne tűnjön fel hogy az egy ál, kellett az ismerős..és nemtudtam hogy a csaj is közte van, majd közölte hogy nem kedvel, az csak egy szó volt, amit csak úgy mondott. és hogy az a lány a volt legjobb barátja mielőtt elköltözött.....mit csináljak? hogy tudnám visszanyerni a bizalmát? kétségbeestem (azóta töröltem az álfacebookot.) kérlek segítsetek, nagyon megbántam, mondtam is neki, de aztmondta többé nem bízik bennem, de maradhatunk barátok, csak egy ideig nem akar látni....mit tegyek? 20L

2015. jún. 3. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Miközben olvastam azt hittem valami kis 14 éves pcsa vagy... Nőj már fel!


18/F

2015. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem talalj valami celt az eletedben
2015. jún. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyetértek az első hozzászólóval. Húsz évesen ilyen problémákat meg kell tudni oldani. Sőt, felnőttként kell kezelni az ilyen helyzeteket, s felvállalni önmagunk, nem pedig álfacebook és álegyéniség s társaiba kergetni magunkat. Ezt a korszakot lezárhatnánk már 17évesen kb.
2015. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!