Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan nyerjem vissza a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerjem vissza a párom bizalmát?

Figyelt kérdés
Áprilisban ismerkedtünk meg a neten, én 18 éves fiú vagyok, ő pedig 19 éves lány. 300 km a távolság köztünk, bevállaltuk a távkapcsolatot, mert rettenetesen szeretjük egymást,.. bár ez most már csak egyoldalú szerelemnek mondható. Még az ismerkedésünkkor nagyon sokat kondiztam, nagyon nagy súlyokkal dolgoztam, ami rendesen betett a gerincemnek. Nyárra csak rosszabbodott az állapotom, màr egy zoknit se tudtam felhúzni a lábamra. Kórházba mentünk és a vizsgálatok megállapították, hogy enyhe gerincsérvem van és porckorong kopásom. Titkoltam a barátnőm előtt, elvonultam, kerültem a társaságát, nem válaszoltam fb üzenetekre és a telefont is ritkán vettem fel, mert féltem.. Féltem ha műtét kell és rosszúl sikerül akkor egy tolókocsiba nyomorodok, és elhagy. Egy nappal azelőtt, hogy mentünk vissza a kórházba megtudni, hogy kell műtét vagy nem, teljesen kifordultam magamból. Az egész testemet uralta a fizikai fájdalom, nyögni se tudtam. Bevettem 4 szem fájdalomcsillapítót egyszerre és ittam rà fél üveg konyakot.. Teljesen kiütött és ebben az állapotban írtam vissza szegény aggódó barátnőmnek.. Persze a legtrágárabb szavakkal. Szegény nem tudta hova tenni, az nap éjjel zokogott a telefonba a barátomnak, hogy mit műveltem. Teljesen elveszítette a bizalmat, fél hogy csalódni fog bennem újra, hogy megint megbántom. 1000x megbántam màr amit tettem, akaratomon kívül is. :( Rajzolgattam neki, szívből beszéltem hozzá, írtam neki regényeket de semmi.... Ő az igazi számomra, az egyetlen nő, aki ennyire megdobogtatja a szívem. Az égbolt összes csillagát megtudnám számolni, de hogy ezt a lányt elfelejtsem egy világűr is kevés lenne. Ő a másik felem, nélküle félember vagyok.... :( 2 hete találkoztunk először, nagyon jó volt, megmozgattam benne valamit, de az mára megint üres lett. Azt mondja semmi baj a külsőmmel, se a belsőmmel, csak hiányzik a bizalom, de nem tudom, hogy nyerjem vissza :( Minden tőlem telhetőt megtettem, legutóbb 118 db égő mécsesből raktam ki neki, hogy szeretlek. Most szombaton megint megyek szemébe nézni és elmondani hogy mit érzek.. De teljesen kifogytam, hogy nyerhetem vissza a bizalmát álmaim nőjének? Egyszer szeret, egyszer pedig nem érez semmit, én viszont tonkre megyek, suliba se jarok, nagyon szeretem és nagyon megvisel :(

2013. nov. 6. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Elmondtad neki őszintén, mi történt és mi miatt voltál olyan?
2013. nov. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos azzal, ha egy minket ért csapás súlya alatt gyenge férfiként viselkedünk, nyilvánulunk meg azzal mindenképpen örökre leírunk egy kicsit az értékünkből a csaj előtt. (Pedig minket sem faragtak gránitból.)


A csajok biológiailag úgy vannak kódolva, hogy a férfiban erős támaszt keresnek, akire számíthatnak akkor is ha körülöttük összedől a világ (háború, súlyos ipari vagy természeti katasztrófa, gazdasági világválság...)


Mondd el őszintén, hogy akkor a súly alatt egy kicsit megroppantál, akkori viselkedésedre nem találsz mentséget, de lélekben ettől a szituációtól is csak erősödtél, próbáljon újra bízni benned.


36F

2013. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen elmondtam neki, hogy akkor öntudatomon kívül voltam, de valahogy nem tudja felfogni, nem is az hogy nem hiszi el, de én màr komolyan nem értem... Próbáltam romantikusabb gesztusokkal közeledni feléje, próbáltam mindent, de egyszerűen csak azt mondogatja, hogy idő kell neki.... De nem értem milyen idő, mikor 2 hetente találkozunk, az eddigi kis tetteim nem hatottak semmit, akkor milyen idő fog segíteni? legyek fadarab és várjak a csodára? addig én lelkileg úgy kikopok mint a sivatag :( Már 1 hónapja tart ez az időszak, hogy nem tudja mit akar, egyszer szeret, egyszer pedig semmit nem érez. Én meg egy kis szürke kisegér szedegetem a dilibogyókat meg szorongásgátlókat... :(
2013. nov. 6. 13:17
 4/9 anonim ***** válasza:
idővel majd ujra bízni fog benned :)
2013. nov. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a bizalom visszaszerzéséhez idő kell és türelmesnek kell lennem, de ma megkérdeztem tőle, hogy mi a jobb neked, mit csináljak, hogy rendeződjenek a dolgok. Erre ez volt a válasza: - Nem tudom, lehet màr nem is rendeződni semmi. 4 nappal ezelőtt még szeretett, azt mondta jó úton haladok, de most megint.. mintha idegen lennék neki... :( kétségbe vagyok esve
2013. nov. 6. 13:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Ahogy írtam, ne arra próbálj mentséget keresni, hogy miért viselkedtél nyomás alatt gyengén, hanem arról próbáld meggyőzni hogy lélekben erősebb lettél, és hogy ilyen többet nem fordulhat elő. (Pedig bárki összeroppanhat, csak kinek kisebb, kinek nagyobb csapás kell ehhez.)


Amit a nők nem mondanak ilyenkor a férfi szemébe az az, hogy "megmérettettél és könnyűnek találtattál".

2013. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt próbálom bizonyítani neki minden egyes kis tettemmel, lélegzetemmel, de egyszerűen nem megy.. Mintha szigetelné valami az érzéseket, amiket iránta táplálok és nem jut el hozzá. Hiszem továbbra is, hogy mindenkinek van egy kis életkönyve, amibe a sors írja a sorokat, hiszem hogy az ő neve nem törlődik ki :(
2013. nov. 6. 14:31
 8/9 A kérdező kommentje:
Esetleg még valaki tudna tanácsot adni? Lehetőleg olyan, aki eddigi élete során volt màr ilyen helyzetben.
2013. nov. 6. 16:41
 9/9 anonim ***** válasza:
ne keresd és hagyd ott tuti akkor elkezd kapálózni.
2013. dec. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!