Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincs normális barátom?!...

Ghost4Rider kérdése:

Miért nincs normális barátom?! Help.

Figyelt kérdés
Szóval 18 éves vagyok, fiú.Volt 2 haverom idáig több éve ismerem őket,de eléggé megváltoztak (leszarnak) egyik átbaszott többször azzal nem beszélek a másik lesz*ar mert más haveri köre van.Barátnőm van, kb ő is ugyan ebben a cipőben jár.Nem vagyok a bulizós, de azért szoktam járni, minden témában nyitott vagyok, mindenki meghallgatok rossz ember nem vagyok,de akkor hol a hiba?Sűrűn vagyok itthon a számítógép előtt ez tény,de elég sűrűn járok mindenhova, de sose találtam egy olyan havert, aki teljesen olyan mint én, és nem basz át, nem használ ki stb..mit kéne tennem? Köcsög emberek kíméljenek , köszönöm.

2015. jún. 6. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Haveri társaságból szemelj ki új embert barátnak.


És mi van a barátnőd haverjaival ? Lehet ott is tudsz kutakodni.

2015. jún. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szimpatikus vagy, értékes embernek tűnsz- ez is mutatja, hogy a tömeg nem érdeklődik irántad. Túl jó vagy nekik

Csak azt nem értem, miért kell minden mondatban megejteni egy káromkodást.

2015. jún. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Neki sincs nagyon senkije.Nem szoktam csúnyán beszélni,de elég késő volt és fáradt voltam amikor írtam, meg eléggé kivagyok.
2015. jún. 7. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!