Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy reagálnátok, ha a legjobb...

Hogy reagálnátok, ha a legjobb barátotok/barátnōtök meghalna?

Figyelt kérdés

Hibáztatnátok magatokat? Mennyire fájna?

(bunkoo válaszok nem kellenek . köszi)



2015. máj. 28. 19:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
nagyon fájna az biztos és valószínűleg hibáztatnám magamat még ha nem is tehettem volna róla:(
2015. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát nem tartok barátokat már,max haverok...persze lesúlytó 1 ilyen hír.De különösen nem hatna meg,szívtelen vagyok?
2015. máj. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom biztos hogy sírnék sokat és elmennék a temetésére is!! Van nagyon jó barátod egy darab és szíven ütne ha meghalna (amire van esély mert súlyos szervi betegsége van) és biztos hogy depresszióba is zuhannék meg hibáztatnám magam hogy nem voltam vele többet. Lesokkolna teljesen. Miért érdekel válaszíró amúgy?
2015. máj. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

beteg kérdés! (nem voltam bunkó!)

senki se tehet senki haláláról, ha csak nem te ölted meg

2015. máj. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem történhet meg, nincsenek barátaim. Régről maradtak azért olyan személyek (1-2) akivel mára már nem beszélünk sűrűn, de biztosan elmennék a temetésükre, ha valamiért életüket vesztenék. Nem mennék bele, hogy mi lenne ha meghalna egy legjobb barátom, mert nekem tényleg nincs semmilyen kapcsolatom másokkal.
2015. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mely depresszioba zuhannek. Eleg valoszinu, hogy szinte mindig szomoru lennek, sirogorcseim lennenek, panikrohamjaim. Ezt tenyleg sose tudnam feldolgozni, az o hianyat sose tudnam megszokni.
2015. máj. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát.. nem a legjobb barátom, de egy nagyon közeli barátom halt meg.. felakasztotta magát.. több mint fél év telt el, és mindennap várom, hogy bejöjjön a suliba.. nem tudtam feldolgozni mai napig.. és hibáztatom magamat.. próbálom elhitetni magammal, hogy nem tehettem semmit, de nem tudom elhinni.. kegyetlen egy dolog :(
2015. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Biztos okkal halna meg a kis nyomi.
2015. jún. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

koszonom mindenkinek:(

utolso valaszolo.. inkabb ne is valaszolnal ha nem tudsz normalisan-.-

isten gyere le..:Dd ertelem. latszik nincsenek barataid.. rendben

2015. júl. 7. 22:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki volt a valaszom.:(
2015. júl. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!