Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találhatok olyan embereket...

Hol találhatok olyan embereket, akiknek hasonló az érdeklődése mint nekem?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel az ázsiai kultúra, a különböző előadások, kiállítások, és nagyon szívesen mennék ilyen helyekre, de egyszerűen nincsen kivel. Ritkán elcipelek magammal valakit, de tudom, hogy az illetőt nem érdekli különösebben a téma, és én hiába lelkesedem, az mégsem ugyanaz, mint megosztani ezeket az élményeket olyasvalakivel, aki ugyanolyan jól érzi magát, mint én.


Hol ismerhetnék meg olyan embereket, akiket érdekel egy bizonyos témakör? Vannak ilyen fórumok? Angol nyelvűt sokat találtam, beszéltem külföldi emberekkel, de ők nem fognak tudni eljönni velem Budapesten egy kiállításra. :(


2015. jún. 10. 20:09
 1/2 Fancsi410 válasza:
Szerintem erre a válasz nagyon egyszerű!Ha szereted az ázsiai kultúrát akkor például keress egy olyan közzöséget vagy sportot ami ugye az ázsiai kultúrával kapcsolatos és akkor ott biztos,hogy olyan emberekkel vagy körül véve akiket érdekel az ami téged is! :)
2015. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan melyik ázsiai kultúra, vagy milyen ázsiai kultúrák? Ez azért egy elég tág fogalom, számos eltérő kultúrát találhatunk Ázsiában.
2015. jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!