Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írtam egy verset a legjobb...

Írtam egy verset a legjobb barátnőmnek, szerintetek fog neki örülni? Több lent.

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy tehetség. Ő viszont ír verseket, és nem is rosszakat. Szóval, az én versem nem lett valami jó, bár a szótagszámra és a rímre figyeltem. Gyakorlatilag egy paródia vers lett, azokat, amiket együtt megéltünk figurázza ki, vagy emlékszik vissza rá. Ilyesmi.

Szerintetek elég, hogy a tartalma tetsszen neki? Tudja, hogy milyen a viszonyom a versekkel, de még sohasem írtam, és azt gondoltam, talán örülne neki. Ballagásra szeretném odaadni neki.

Véleményeket köszönöm!


(Ez egy viszonylag jelentéktelen versszak, de a többi is ilyen szerkezetű:

Elszámoltam a hármasig,

Meg is jött az ihlet,

S megragadtam szorosan azt,

Mielőtt még nichts lett.)



2015. jún. 12. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A szándék a fontos. :) Biztos örülni fog, hogy egy ilyen személyes ajándékot készítettél neki. Ha gondolod, megmutathatod priviben, én is szoktam írni. :)
2015. jún. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi rendszerint szoktunk a barátnőnkkel egymásnak írni, mindkettőnk nagyon örül a másikénak, még akkor is, ha az a szerző szerint gyengébben sikerül.


De én is kíváncsi vagyok, elküldöd privátban? :)

2015. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
<a href="www.google.hu"> Teszt</a>
2015. aug. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!