Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kell ismerkedni? 16/l

Hogyan kell ismerkedni? 16/l

Figyelt kérdés

Barátnőm összeakar hozni az egyik haverjával, de nekem még nem volt senkim és attól félek elrontom és leégetem magam vagy nem tudok majd miről beszélgetni. Nem is tudom hogyan kell ismerkedni ..


Segítsetek, hogyan kell kezdeni egy ismerkedést? hogyan ne legyen kínos csend? hogyan kelthetném fel az érdeklődését?


16/l



2015. jún. 13. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy valami beszédes típus, akkor nem lesz könnyű dolgod. Engedd el magad, próbálj úgy beszélni vele és kezelni őt, mintha egy régi barátod lenne. Legyél érdeklődő. Lehet,ő sem lesz egy szószátyár, kérdezz átlagos dolgokat. Hogy sikerült a suli? Mi a terved nyárra? Ilyeneket.

Aztán ha mondja, figyelj rá miket mond, és kérdezz bele. "Tényleg? És hol lesz a szállásotok a Balatonon?" Kérdezz minél többet, hogy ne álljon meg a beszélgetés, de nem kell adni a riportert. Közben belefűzheted a saját gondolataidat.

"Siófok"

"Ó, ott már voltam kétszer..tralalala"


Érted? Kicsit lazulj el. Tudom, az első benyomás sokat számít, és valamikor jobban teszed, ha visszahúzódó vagy, mintha csak mondanád és mondanád... egy dolgot tégy: légy természetes, nem kell túljátszani magad.

De ugyanakkor legyél érdeklődő, és ne légy túl kíváncsiskodó. Mosoly... meg lesz, főleg ha kicsit zavarban vagy,de ez nem gond, ez aranyos.


Az érdeklődését a visszafogottságoddal és kedvességeddel keltsd fel. Nem kell kipakolni semmit, de azért nem kell garbóban izzadni. =)


Azt majd úgyis a helyzet adja, hogy lesz-e kínos csend, de szerintem a sokktól szinte mindenkinél szokott lenni. Játszd le a randi előtt magadban a kérdéseket, és hogy mit válaszolna rá, és arra te hogy reagálnál. Azt nem tudjuk ő mennyire beszédes ugye, de nem hiszem, hogy annyira megmutatná magát.

2015. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
38%
Jaaj és azt vésd az eszedbe, hogy nincs tétje tulajdonképpen. Lehet be se jön neked,vagy te neki,de akár egy jó barátság is kialakulhat.
2015. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!