Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak én vagyok így a nyárral?...

Csak én vagyok így a nyárral? (*bôvebben lent*)

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Na szòval mindennek elejèn én egy 14 éves làny vagyok, egy nagyon aprò faluban élek ès Budapestre jàrok iskolába, ott vannak leginkàbb barátaim. Nagyon vàrtam a nyarat, azt hittem, hogy ez majd màs lesz, mint a többi: sok program, ide-oda màszkálàs baràtnôkkel. De ők mennek külföldre, nem èrnek rám, csak internetes oldalon beszèlgetünk. Mit csinàljak majd egèsz nyáron? Tudtok néhàny jò helyet mondani Budapesten, ahovà èrdemes lenne elmennünk, ha majd talàlkozunk? Màsnak is lesz unalmas nyara, vagy ti mit csinàltok két hònapig?

Elôre is köszönöm a vàlaszokat!


2015. jún. 14. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy fiatal vagy. Menj valami táborba, vagy ilyesmibe. Vállalj diákmunkát vagy ilyesmi. És, hogy én mit csinálok? Egész júniusban gyakorlaton penészedek...
2015. jún. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kerestem diàkmunkát, de 14 èv alattiakat sehol nem vesznek fel. Amùgy nagyon vàrtam, hogy vège legyen a sulinak, de tudtam, hogy unatkozàs lesz a vége. Inkàbb járnèk még most is a baràtok miatt. Mindegy. Köszönöm a vàlaszod! ☺
2015. jún. 14. 00:38
 3/8 anonim válasza:

Én július közepéig elleszek a vizsgaidőszaknak és a kötelező gyakorlatoknak hála. Aztán augusztus második felében sem fogok unatkozni. Szóval én örülök, hogy 1 hónapig penészesedhetek a kis szobámban, ami túlnyomó részt tanulás lesz a következő évre. (Ezt csak azért írtam le, mert majd egyszer te is örülni fogsz egy unalmas nyárnak :) )


De az elsőnek igaza van. 1000 meg 1 nyári tábor van. Legalább az egyikre biztos eltudsz menni. 1-2 ismerősöd biztos van aki ráér, ezekkel menj el a strandra. Vagy bármilyen hihetetlen, de a családdal is kirándulhatsz 1 vagy 2 hetet.

2015. jún. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

meg el sem kezdodott a nyar, es mar elkonyvelted unalmasnak... :)

tobb otlet is van, amit a nyarra kituzhetsz, hogy ne unatkozz.

1. ha falun laksz, talan tudsz fiatal korod ellenere is vallalni valami apro munkat ( gyumolcsszedes pl), amivel kereshetsz egy kis zsebpenzt

2. ha van kutyad , sokat setaltathatod

3. besegithetsz a szuleidnek, nagyszuleidnek- hazimunkaval, kertimunkaval, hidd el, orulnek neki, ha nem nekik kell munka utan ezekkel olyan sok idot foglalkozni

4. elolvashatod a kotelezoket, ha vannak

5. olvashatsz sajat szorakoztatasod celjabol

6. nezhetsz filmeket, sorozatokat a neten ( ez rossz idoben idealisabb)

7. edzhetsz, tornazhatsz, eljarhatsz futni

8. elsajatithatsz valamilyen uj kreativ technikat.( a gyongyfuzestol a koromlakkozasig, barmit)

9. megtanulhatsz sutni , fozni

10. kiprobalhatod az osszes frizurat , sminket, amiket sulinapokon nem lehet

11. festhetsz , rajzolhatsz

12. ha van a faluban is vannak barataid, akkor veluk tollasozhatsz, focizhatsz, setalhatsz, fagyizni mehetsz


ha meg sikerul a barataiddal vegulis pesten talalkozni, akkor mehettek : margitszigetre, budai kilatokba, kajaldakba, moziba, stb.

2015. jún. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen gazdag barátaid vannak, hogy egész nyáron külföldön fognak nyaralni?
2015. jún. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kell hozzà gazdagnak lenni. Vannak, akik rokonokhoz mennek. Vagy pl. csak ide Magyarorszàgra Balatonhoz, Velencei-tòhoz. A harmadik vàlaszolónak nagyon szèpen köszönöm! ☺
2015. jún. 14. 11:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Belobbizhatnád Magad valakihez a Balatonra, akinek van nyaralója barátod. Esetleg elvállalhatsz ott tennivalót is, fűnyírás, takarítás, stb. Én ezt csinálnám.


Ha jössz Bp-re, Kopaszi-Gát, Citadella este, esetleg kimenni Szentendrére, az is szép.

2015. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösziiii. ☺
2015. jún. 14. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!