Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most ez hogy van? (lejjebb...

Vattacukor1234 kérdése:

Most ez hogy van? (lejjebb kifejtem)

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a lány akire a helyes srác ránézz és már az esküvőt tervezgeti. Mi nap egy srácnál aludtam mert buliból nem tudtam volna haza menni és vele és egy másik haverja közt aludtam, mert nem volt máshol hely. Igen (nagyon)helyes a srác de igazából nem én nem pisilem össze magam mint egyes barátnőim ha meglátom. Meg állítólag van egy barátnője is de most ez egy nagy kérdés mert senki nem tudja h együtt vannak e v sem mert csak egy hideg szívű valaki aki csak azért van együtt a sráccal, hogy ne legyen egyedül. Igazából van egy szokásom, hogy ha valaki mellettem alszik arra "rányomulok" persze álmomba azt csak arra ébredek h hoppá oda bújtam valakihez. Lefekvés előtt beszélgettünk de amikor reggel felkeltem olyan zavarba volt nem szolt hozzám stb. És hogy ez mi most, mert aranyos srác pláne helyes is és persze ki nem jönne össze vele... de igazából akkor sincs gond ha nem lesz semmi.

2015. jún. 14. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj , de mi a kérdés? :/
2015. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ezt én sem értem teljesen :D Bár szerintem arra akarsz kilyukadni, hogy van e esélyed nála.
2015. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen arra szeretnék... (bocsi a nagy story mesélésben ezt elfelejtettem le írni)
2015. jún. 14. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!