Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem ír vissza Facebookon?

Miért nem ír vissza Facebookon?

Figyelt kérdés
Most lettem gimis (fiú), és elkezdtem beszélgetni egy 11-es fiúval (NEM úgy, barátságból). Az a helyzet, hogy én inkább a neten szeretek beszélgetni, mert élőben valamiféle lámpaláz fog el, ha friss ismerősökkel/idegenekkel kell beszélnem. Namost, Ő pedig inkább suliban szeret beszélgetni, köszönünk egymásnak, ha meg egymás mellett vagyunk órán, oda szokott hívni az osztálytársaihoz, én meg alig merek megszólalni.. (Antiszociális vagyok vagy nemtudom, elkezdek izzadni (főleg most hogy meleg volt), stb ). Szval a lényeg, hogy elég sokszor nem ír vissza facen, én meg majdnem mindig "zaklatom" xd. Hogyan tudnám ezt kontrollálni, vagy mit csinálni?

2015. jún. 14. 16:06
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ne irogass neki, várd meg, hogy ő keressen. Egy idő után idegesítővé válsz ha folyton üzenetekkel bombázod. És neked is milyen jól fog esni, ha ő ír majd rád. :)
2015. jún. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!