Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valakinek 20 éves korára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek 20 éves korára sem volt barátnője, milyen okai lehetnek, hogy visszautasítja egy lány közeledését, szerelmét?

Figyelt kérdés
Írjatok olyan külső, belső okokat a lányban, vagy akár külső tényezőket, ami miatt mégis nemet mondanátok, még akkor is, ha ő lenne az első és egyetlen lány addig.
2013. dec. 13. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Gátlásos,csóró és emiatt gátlásos,utálja az embereket,lusta egy kapcsolathoz.
2013. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zakathol ***** válasza:
Olyan okai lehetnek, hogy nem vagy az esete. Mit kell ezen ennyit pörögni? Csak azért mert szűz a fiú, még nem kereshet magához illő nőt? De igen, ahogy ezt esetedben meg is tette. Lépj túl, keress mást.
2013. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
budos a szaja
2013. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2. De annak is okai vannak, hogy miért nem az esetünk valaki.

Pl. egy fiú nekem akkor nem az esetem, ha páwa, szemét másokkal szemben(itt nem számít, ha velem kedves a kapcsolat alatt, alapból nem szeretem a lenéző alakokat) meg még sok más...

2013. dec. 13. 16:48
 5/10 Zakathol ***** válasza:

#4: Ettől még nincs összefüggés aközött, hogy valaki szűz-e vagy sem... Szóval a kérdésed eleve marhaság.

Mindenkinek mások a preferenciái a párkapcsolatban, szóval ez egy teljesen felesleges kérdés. Mivel úgyse kellesz a kiszemeltednek. Mások preferenciái nem fognak segíteni.


De, ha ez kell a boldogságodhoz akkor mondok párat: intelligencia, kinézet, higiénia, öltözködés, hang, testalkat, piercing, tetoválás, magasság, lakhely, életkor, származás, egzisztencia.

2013. dec. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kérdés rólam szól. (22f)

Azért utasítok el, mert taszít benne valami. A lába közt lévő dolog nem akkora vonzerő számomra, mint hinnétek...

Az meg, hogy nyers, nőiesség mentes (dugunk?) és kényeskedik, ezzel igyekszik kompenzálni a nőiesség hiányát, egyszerűen "kiakaszt". :)


Lehetsz szép, ha a jellemed nem jön be, és fordítva is. (szép jellem, nem tetsző test-el)


Ennyire egyszerű. Remélem nem írsz rám többet face-en. :D Akkor tudni fogom, hogy te voltál-e az ismerősöm, aki "nyomul". :DDD

2013. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem rólad szól, én nem vagyok ilyen. :D Se kényes, se nyers.
2013. dec. 13. 17:00
 8/10 A kérdező kommentje:
Hm, na igen, olyanokra gondolok, amit a 6.-os írt, vagy te, Zakathol, amikor írtál okokat.
2013. dec. 13. 17:13
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

A, nem jössz be neki


B, nem akar kapcsolatot



Tudod vannak olyan emberek akikhez még bottal se nyúlnék, inkább haljon ki az emberi faj.

2013. dec. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9. Igen, persze, ezek alapdolgok, hogy "nem jössz be."

Na de van, aki már hajlana is arra, hogy esélyt adjon a másiknak - pl. egyik rokonom is ilyen volt, de mivel a csaj eléggé "jól"(már ha szabad pozitív kifejezést ilyen szövegkörnyezetben használnom) keresztbe tud tenni másoknak, meg tudja őket fúrni. Rokonom meg rendes ember, és nem kell neki ilyen csaj, na meg azóta már talált kedves, rendes lányt.


18/L

2013. dec. 13. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!