Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Féltékeny a legjobb barátnőm...

Féltékeny a legjobb barátnőm a pasimra! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hónapok óta látom rajta, hohy utálja őt, nem kedveli a társaságát, nem szeret minket együtt látni. Állandóan azt mondja, hogy alig vagyok vele, miközben lehet, hogy a barátommal többet vagyok, de vele se keveset. Ez a hiszti kezd beteges lenni a részéről és a párommal már próbálunk hozzá igazódni, úgy ugrani, ahogy ő fütyül, de ez sem elég már neki.Mindig én keresem őt, ő soha, legutóbb összevesztünk és most az egyszer nem mentem utána, 2 hete egy szót sem beszéltünk. Mit tegyek? Nagyon szeretem mindkettőt és még nem jöttem össze a baratommal annyira rendben volt minden. De egyiket sem akarom elveszíteni. :/ 17/L
2015. jún. 17. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Tarts egy kis "élménybeszámolòt" a barátnôdnek,mondd neki,hogy :"ha a barátnôd vagyok akkor kénytelen vagy elfogani a helyzetet". Tudod ha tényleg annyira a barátnôd lenne,akkor megmondaná a véleményét,de tuti nem viselkedne ìgy,azért,hogy ne bántson meg. 19/N
2015. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson rá hallgatnod, pont az a célja, hogy ti szétmenjetek, és ő a fazonra tudjon lépni. Aljas.

Azonnal dobd ki, ha fontos neked a kapcsolatod.

2015. jún. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne csak ezért dobd ki, hanem azért mert aljas., de nem ám kicsit, és sosem volt a barátnőd.


Egy barátnő emeli a barátját, csak a másik érdekét helyezi előtérbe, sose akarna a másiknak rosszat, és sose akarná szétzúzni a kapcsolatot pont olyan személlyel akit szeretsz.

2015. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján a "barátnőd" egy hisztis p*csa, egoista, szarkasztikus idegroncs, aki megőrül, ha nem az van, amit ő akar, és nem bírja elviselni, ha más nem úgy táncol, ahogy ő fütyül.


Ne várj tőle semmit, nem fog megjavulni. Az ilyen barátnő nem barátnő, mert egyáltalán nem érdekli, hogy neked mi a jó, egyáltalán nem képes felfogni, hogy mikor kell neki a háttérben maradnia. Te csak addig érdekled, amíg a kedvére teszel, ha elkezded élni a saját életedet, akkor már hisztizni kezd, mert azt akarja, hogy minden legyen az ő elvárásai szerint.


Szóval én ilyennek látom a barátnődet. De hogy az általad leírt helyzet előállhatott, az a te hibád is.


"Ez a hiszti kezd beteges lenni a részéről és a párommal már próbálunk hozzá igazódni, úgy ugrani, ahogy ő fütyül, de ez sem elég már neki."


Na, itt a baj. Az ilyen emberek csak akkor idegesítőek, ha van valaki, aki hagyja, hogy idegesítsék! Szerintem te egy gyenge jellemű, önértékelési gondokkal küzdő valaki vagy, nem vagy képes a sarkadra állni (a pasid is ilyesmi lehet a leírás alapján), ezért tud az ilyen idegbeteg barátnő rángatni téged és az életedbe belemászni.


Szóval mi a tanácsom, hogy kell az ilyen barátnővel bánni? Egyszerű. Ha idegesít, állj a sarkadra, és sértődj meg. Ha felhív, nyomd ki. Töröld le az ismerőseid közül. Ha mond valamit, legyen neked is saját véleményed. Ha megsért, akkor tudasd vele, hogy megsértett. Legyen önbecsülésed, és legyen egy határ, amit senki nem léphet át a bunkóság terén! Csak az ilyen embert fogják tisztelni. De ha minden hülyének a hisztijéhez táptalajt nyújtasz, ha az ilyen emberekhez igazodsz, akkor ne csodálkozz, hogy rád fognak szállni :D


De érted, hogy miről beszélek, nem? El tudom képzelni, hogy mennél a pasiddal moziba, erre a barátnőd felhív, hogy vele menj plázába. Te mondod, hogy bocsi, a pasimmal programom van. Erre a barátnőd elkezd hisztizni, hogy de így meg úgy...


Erre te biztos végighallgatod, belemész a játékába, ha megsértődik, visszahívod és vígasztalod. Pont ezért nem áll le soha, mert ilyen vagy.


Ilyenkor kell letenni a telefont, meg sem kell hallgatni, és megsértődni, és szóba sem állni vele 3 hétig! Ha ezért nem lesz tovább a barátnőd, akkor az az ő baja. Legyen már önbecsülésed és személyiséged!

2015. jún. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!