Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim, kit...

Nincsenek barátaim, kit hívjak meg az esküvőmre?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nincsenek közeli barátaim, csak felszínes haverok. A páromon kívül senkivel nem állok bensőséges viszonyban, még családtagokkal sem. Vannak ismerőseim, haverjaim, de nem nevezném őket barátnak. Kit fogok így elhívni az esküvőre? A páromnak vannak barátai, persze ő meghívja majd őket, én meg még egy tanút sem tudnék felkérni :(

Volt valaki ilyen helyzetben? Mit csináltatok?



2015. jún. 18. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs olyan, akit fontosnak tartasz, akkor senkit sem. Csak tölteléknek nem érdemes meghívni az ilyen olyan havert.

Mondjuk a családtagokat illik meghívni, hacsak nem olyan a viszony köztetek, hogy előfordulhat, hogy késsel ugrotok egymásnak. Mert olyan is van.

2015. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:

Én szívesem elmegyek :)

Potya lagzi bármikor :D


Rokonok?

2015. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk rosszban, szóval nem lenne botrány vagy ilyesmi, csak egyszerűen a "kötelező" rokonságon kívül nincs másom. Ti mit gondolnátok, ha elmennétek az esküvőre ahol a vőlegény elhívja 25 barátját, a menyasszony meg kb a szüleit, testvéreit és ennyi?


Már arra is gondoltam, hogy nem csinálunk lagzit, amúgy sem szeretem a nagy felhajtást és a templomi után csak egy kis vacsi lenne a szülőkkel. Aztán meg kivennénk valami hétvégi házat és ott lenne buli.

2015. jún. 18. 14:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért ezt beszéljétek meg a pároddal, mert itt csak azt olvasom, hogy neked így nem jó, úgy nem jó, te akkor inkább nem akarsz lagzit, te nem szereted a felhajtást.

Csak arról feledkezel meg (legalább is én itt semmi utalást nem látok rá), hogy ez a vőlegényed esküvője is lesz, ő sem szeretné meghívni a barátait? Ő sem akar lagzit?

Mert nekem kicsit önzőnek tűnik a részedről, hogy ha neked nincsenek barátaid, akkor ő sem hívhatja meg az övéit.

2015. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagy esküvőt ő sem akar, meg nem is vagyunk az a mulatósra hajnalig táncolós fajta... Pénzünk sem igen lenne óriás bulira.

Ha ő akar lagzit, akkor legyen, nem az a baj, csak én szégyellem és szomorúvá tesz, hogy nincs egy szál barátom aki velem örülne :( Ezért is gondoltam, hogy egy nyaralóba elhívnánk akit akarunk és kész. Az nem olyan formális és nyomasztó.

2015. jún. 18. 16:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk hasonló volt a helyzet, nagy lagzit mi sem akartunk, a férjem viszont el akarta hívni a barátait. Nekem csak a családom jött, meg egyetlen barátnőm. Eszembe sem jutott, hogy a férjemtől megtagadjam, hogy jöhessen néhány barátja, miért is bántottam volna meg önző módon ilyesmivel csak azért, mert nekem nincs baráti köröm?


De végül is lehet olyat csinálni, hogy esküvő után vacsora a rokonokkal, aztán később buli a párod barátaival. Már ha az nem szomorít el, hogy a bulin (amit végül is az esküvőtök tiszteletére rendeztek) ott lesz a párod összes barátja, neked meg az égegyadta világon senkid, még csak a rokonaid sem.

2015. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi volt végül?
2019. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!