Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rettegek, segít valaki?

Rettegek, segít valaki?

Figyelt kérdés

Tudom most ert veget az iskola. Kozepsuli elso eves vagyok. Regi suliban voltak csak barataim ha mondhatom igy. Itt elcsesztem.mindent. Szeptemberben beleszerettem egy fiu osztalytarsamba (tudom, hazi nyulra...). Ő valahogy megtudta de nem viszonzott semmit, volt h irtam neki de bunko is volt ott hagytam a francba. De az osztalyban jo eselyjel elmondta az ugymondd nagykepu rivalkodo csajoknak, mert nagyon lenezve pillantanak ram. Es a srac baratja is. Lehet h mindenki tudja, nem tudom. Van egy csaj akivel ulok, de o nem is foglalkozik velem, a tobbiek meg csoportokban beszelgetmek. En meg ott vagyok egyedul. Ha csapat feladat van akkor parazok a legjobban mert nem tudok hova beszallni! A kirandulasoktol valo felelmemrol ne is beszeljunk... Egyebkent evelejen rontottam el mindent, volt 3 csaj akiket nagyon szerettem es ez kolcsonos volt, egyutt logtunk. De egy tanora miatt sokszor el kellett ulnom es elhidegult minden, ugy h volt olyan nap egy szot se beszelgettunk, aztan volt hogy havi egyszer. Most meg mar semmi de az is kb 1 het volt es mar mas koztuk.a 4. Utalok iskolaba jarni es rettegek a szeptembertol. (Azokkal a bizonyos csajokkal mar nem tudok lenni, ma mar csak kedvesek, ennyi.) A fiut latni se birom ugy elszallt magatol....



Bocsi hosszu lett! De koszonom annak aki elolvassa es segit!!!



2015. jún. 19. 06:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha juniusban ezen rettegsz,rossz nyarad lesz. A 3lannyal a nyaron ujra felvehetned a kapcsolatot,hatha... :) az meg h a fiu elmondta e vagy sem? Hat mit szamit? Csak tizenevesen nagy dolog az ilyesmi,egyebkent is minden csoda 3 napig tart
2015. jún. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Probalok nem gondolni ra de tudom h szeptemberben ugy is az lesz ami, es arra gondoltam teszek vmit magammal hogy ne kelljen menni.
2015. jún. 19. 07:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Rendkivul eletkepes gondolat,bravo....szerinted ha ennyitol inkabb magad bantod,az eletben mennyire fogod birni a megprobaltatast? Nem szegyenled magad,h ez egyaltalan eszedbe jut?????
2015. jún. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnalom... De mindettol fuggetlenul sem szep a helyzet. orulok a nyarnak mert az a mindenem, furdes, eves! De szeptembertol ujra felnem kell a kizarastol, es van ki azt mondja menjek mas suliba de en ugy alltam hozza hogyha elkezdem vegig csinalom, es kulonben is keptelen vagyok beilleszkedni m.. Az altalanos egy alom volt.
2015. jún. 19. 07:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"szeptembertől újra félnem kell"


Bocsi, de mitől is kell félned? Tudod ki fog ezzel foglalkozni szeptemberben? Rajtad kívül senki. Nyáron mindenkivel kismillió dolog fog történni és erre már senki sem fog emlékezni. Emiatt sulit váltani baromság, magadban kárt tenni meg egyenesen őrültség.


Azt írod szereted a nyarat. Akkor irány a strand. Találkozz a régi barátaiddal, érezd jól magad. Próbálj közös programot csinálni az új osztálytársaiddal is, de ne légy nyomulós. Ha nem jön össze akkor ennyi. A gimi csak 4 év az ember életéből. Fél lábon is túl lehet élni. Ha nem itt szerzel életre szóló barátságot nagy kaland. Lesz még rá lehetőséged máshol is. Ha esetleg sportolsz vagy van valami hobbid (tánc, zene, nemt'om) akkor ott is szerezhetsz barátokat. A suliban légy mindenkivel pozitív és ennyi. Aztán majd kialakul. Nem kell rágörcsölni, főeg nem június közepén amikor itt a nyár. Élvezd a jelent!

2015. jún. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tetszik:))) köszi és próbálom!
2015. jún. 19. 08:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Én magasról teszek az osztálytársaimra. Engem se szeretnek, és amióta látják, h. lesz***om őket, az még jobban idegesíti őket :DDDD Lehet látni a pofájukon.... xDDD A legjobb az, amikor egy sérthető pillanatjában az egyik nagyképűnek beszólok egy olyan, ami nagyot üt xD. Le is írom a szitut. Mondjuk az osztálytársam neve Febián Ádám (ezt a nevet én találtam ki!!!) A gyereket sokan a családnevén szólítják.

És akkor a szitu: Febián: "Mondjatok egy rossz viccet!"

Erre én: "Febián" xDDDDDDD trolololo :DD

2015. jún. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!