Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy vitába keveredek...

Ha egy vitába keveredek osztályon belül, miért nem segít senki?

Figyelt kérdés
Szóval facebookon beszélgettünk, és kialakult egy kisebb vita. És tudom, hogy látták mások is, mégsem állt senki az én oldalamra, azok sem, akik a "barátaim". Pedig ugyanúgy gondolják, ahogy én. Én ellenkező esetben bármit mondtam volna a barátaimért...(15L)

2014. febr. 18. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretnek vitázni, veszekedni, konfliktus kerülőek, nem érdekli őket.. Ezek közül bármelyik lehet. Lehet az is hogy csak félénkek, visszahúzódóbbak de én ezt nem tudhatom. :)
2014. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de akkor is a barátaim. a legkevesebb, hogy kiállnak értem, nem?
2014. febr. 18. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nálunk akkor is ez volt, mikor nagy volt a tétje. Volt egy olyan tanárunk, aki szó szerint bántott mindenkit: szidott minket, a szüleinket, káromkodott, ordítozott... Annyira féltek tőle sokan, hogy szó szerint betegek lettek már előző este. Volt, akit tényleg orvoshoz kellett vinni. A kollégiumvezető is beszélt az igazgatóval, mert látta, hogy előző este nem alszanak a diákok, rettegnek, hánynak az órák előtt.


Én ezzel a tanárral többször is szóváltásba kerültem, mikor pl. porig alázta egy felelő osztálytársamat. Senki nem állt mellém, pedig azt kellett volna, hogy összefogjunk. Így is sikerült végül megszabadulni tőle, kirúgták egy év után, de együtt hamarabb ment volna.

2014. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán azért mert senkit nem érdekel az idióta szájkaratéd.
2014. febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tubifex ***** válasza:
mert ilyen birka a tömeg. én is jártam már így.. előre megbeszéltük, hogy én elkezdem a mondókámat és ők is becsatlakoznak. az lett a vége, hogy én szájaltam végig, ők meg meg se mukkantak... pedig mind jó barátom volt.
2014. febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!