Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ciki, ha rettegek, hogy...

Ciki, ha rettegek, hogy elveszítem a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
Alkoholista szülők akik eldobtak maguktól, kegyetlen magány, 0 barát évekig, nagyim fogadott örökbe, depresszió, öngyílkossági kísérlet, rengeteg szenvedés a barátságért... Mindből ő rángatott ki és ő tartott ki mellettem... Ahányszor összevesztünk mindig kibékűltünk, anyám helyett anyámként, tesóm helyett tesómként viselkedett velem hosszú évek óta. Ő 26 én 22 vagyok... Most azonban rettegek, hogy elveszítem és egyedűl maradok... Vannak barátaim azóta még, de iszonyat messze és örülök, ha egy félévbe egyszer beszélünk... A legjobb barátnőmnek új munkahelye van kb 2 hónapja meg a kollégáival bulizgat, nekem nem is köszön ha velük van, már alig beszélünk és könyörögni kell, hogy egy hónapba egyszer talizzunk. Rengeteget köszönhetek neki és bármi baja volt én is mindig segítettem neki és minden szavára ugrottam. Nem szeretném elveszíteni! Ez így ciki? Mit tehetnék? Normális válaszokat kérek!

2014. máj. 26. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy ne haragudj rá még akkor sem, ha kedved ellen történik valami. Te nagyon közel kerültél hozzá, de neki nem ez az élete, hogy "mindig" veled legyen. Itt olyan helyzet alakult ki, amikor a szülő nehezen tudja elengedni a gyerekét; te is nehezen tudod elviselni, hogy neki más társaságra is szüksége van. Ő csak akkor lesz "rossz", ha te annak látod.

Néha említsd meg neki, hogy ő volt a támaszod, sok mindent köszönhetsz neki, ezzel inkább megőrzöd a barátságot, mintha egyebet jegyeznél meg neki.

Azonban az is fennáll, hogy elhidegül az új társasága miatt - ekkor viszont el kell engednek, és gondolj hálával arra, hogy ő mit jelentett neked, mit tett érted.

A félelem természetes az esetedben, de ne csapjon át rettegésbe. Mát felnőttél, meg tudsz állni a saját lábadon. Lehet, az volt az ő feladata, hogy segítsen elindulni neked.

Amint lehet, őrizzétek meg a barátságot.

Sok sikert!

2014. máj. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem igazán írtad le azt, hogy mi miatt lett ő ilyen? Te tettél valamit, amiért megorrolhatott rád? Vagy rossz társaságba keveredett? Vagy esetleg te...
2014. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez kicsit zavaros, de amennyit megértettem belőle... Abból azt szűrtem le, hogy ez egyáltalán nem ciki. Mármint... Ha nem lettek volna ezek a dolgok, amiket leírtál, akkor sem ciki félni emiatt. Én is folyton ettől rettegek.
2014. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kedves #2-es válaszoló nem tudom, miért lett ilyen amióta új munkahelye van azóta lett ilyen, de már keresni se merem sajnos... 1 héten 1-szer 2-szer próbálom keresni, de vagy tudok vele beszélni vagy nem... 2hónapba 1-szer ha találkozunk, de akkor is hívogatják a híres barátai és szalad hozzájuk, volt, hogy hívtam és kinyomta, volt, hogy ok nélkűl lekiabálta a fejemet, facen az üzire vagy válaszol vagy nem...
2014. máj. 27. 06:41
 5/5 anonim válasza:
0%
Fuss neki még egyszer, hogy mit akarsz kérdezni, mert nem értem, összevissza kérdezel .
2014. máj. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!