Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet emögött?

Mi lehet emögött?

Figyelt kérdés

Van egy Fülöp-szigeteki barátom (15/L). Ma ahogyan néztem a Facebookját, láttam hogy két nappal ezelőtt bejelölt egy fiút hogy párkapcsolatban vannak. Megnéztem az előbb, és ezt a fiút szintén 2 napja jelölte be a Facebookon mint ismerőst. Most ez még rendben lenne, de ez a srác a föld másik oldalán él, azt sem tudja hogy hol van magyarország. Nem jellemző a barátomra hogy pasizna, szégyenlős típus, elképzelhetetlennek találom hogy visszaigazolná ha valaki bejelöli viccből mint a csaját. Rákérdezni meg nem szeretnék, mert úgy sem adna választ rá, még meg is sértődne. Lehetséges hogy Skypeon tartják a kapcsolatot? Létezik ilyen hogy összejönnek neten keresztül? Mert ez a lány minimum 5 évig még itt fog élni és csak 3 hetet van a fülöpszigeteken minden télen. Azt pedig kizártnak tartom hogy a srác jöjjön ide mert elég jól élnek ott.

(15/F)



2015. jún. 19. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyerekek...
2015. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az ottani kultúrát, de nem lehet, hogy náluk a szülők/rokonok által leegyeztetett, irányított házasság van? Ez esetben lehet, hogy a fiú valójában a vőlegénye.
2015. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, talán a régi szokások szerint de ők eléggé modern család. Az anyukája férje sem onnan valósi.
2015. jún. 19. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Te nagyon ráérsz... Ha annyira érdekel, kérdezd meg, okosabb a találgatástól nem leszel.
2015. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kérdezhetek rá, mindenki azt mindja hogy kedvel, már ő is adott rá jeleket és nem szeretném ha félreértené. Semmi bajom vele de én még várnék ha lehet.
2015. jún. 20. 02:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Minden esetre köszönöm a válaszolat
2015. jún. 20. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!