Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Csak téged szeretlek! Az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csilla66 kérdése:

"Csak téged szeretlek! Az a másik nő nem jelent nekem semmit" Vajon miért halljuk ezt annyiszor a férjektől, akit éppen rajtakapunk? Tényleg ennyire bolondnak kell nézni az asszonyt? Mi van emögött? És visszafelé miért nem működik?

Figyelt kérdés

2015. jan. 19. 08:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Miért, ezt halljuk? Én még nem hallottam. Aki meg ennek az ócska dumának bedől, az magából csinál bolondot, nem kell, hogy a másik csináljon belőle.
2015. jan. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Szerencsére ezt még én sem hallottam, talán megbánta, hogy félrelépett, rájött,hogy neki csak te létezel.
2015. jan. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Én egyetlen egyszer sem hallottam, viszont még a legelején tisztáztuk, hogy semmiféle félrelépes nem fér a kapcsolatba, ha akármilyen indokkal is megcsal, akkor vége.
2015. jan. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Mert nem akarja felborítani a megszokott életét. A másik nővel jó eltölteni az időt, feldobja, nem unatkozik mellette.

De ez nem azt jelenti, hogy el akar válni, és átrendezni az egész életét, hol fog lakni, hogyan oldják meg a családban, baráti körben, hogy szétváltak, ki látja el a háztartást, ki gondoskodik róla.

Az új nő? Egy idő után az is olyan unalmas lesz, mint a mostani. A mostanival legalább tudja, hogy tud együtt élni. És közel sem biztos, hogy az új nő bevállalná ezt a szerepet.

Szerintem kb. ennyi. De remélem, írnak majd férfiak is :)

2015. jan. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
Feleségektől miért olvasom itt annyiszor hogy kidobott a szeretőm, rájöttem hogy mindennél jobban szeretem a férjemet?!
2015. jan. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Az ilyen pasasok így "bolondítják" a szeretőt is.

Ő is azt hiszi, hogy csakis őt szereti.

2015. jan. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Én egyszer megkaptam ezt a dumát. Az illető azóta ex.

Azt vágtam hozzá, hogy"képes voltál olyasmivel a kapcsolatunkat aláásni, ami nem is jelent semmit".

Ilyen szöveget hallva itt gyakorin főleg, csak az jut eszembe, hogy a megcsaló fél számára a párkapcsolata annyit ér, mint a kósza numera.

2015. jan. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Kései Sirató ***** válasza:
42%
A férfiaknál külön működik az érzelemvilág és külön a szexualitás. VAn olyan nő, aki csak a szexre kell, sz6eretni azonban a feleségét szereti. Ez persze nem igazi szeretet, mert akkor nem csalná meg, inkább úgy kell érteni, hogy a feleségét nem hagyná el.
2015. jan. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
A kettőt én mint férfi tényleg külön tudom választani, a volt szeretőm iránt nem éreztem semmit, csak testi kielégítés volt, az érzelmeim kikapcsoltam akkor. Kedves hölgyeim nekem volt egy barátnőm aki meg amikor megcsalt egy férfival és lebukott azt mondta, hogy mindkettőnkbe szerelmes, szóval nem csak a férfiak között van fekete bárány...
2015. jan. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
17%

Akkor ezt kapd ki utolso: Engem az excemendevel csaltak meg, vegul kiderult hogy azt a tonnadonnat szerette meg mindig. Aki kihasznalta, megcsalta.

Persze azota mar ex a hapek.

Kell egy szegeny no akit kihasznalhatnak, visszaelhetnek a josagukkal, de igazabol nem szeretik oket, nekik a ri..cok kellenek, ennyi.

Lehet lepontozni zokas szerint.

2015. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!