Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik olyan, hogy legjobb...

Létezik olyan, hogy legjobb barát?

Figyelt kérdés
Ha igen, mitől lesz egy igaz barátból "legjobb"? Mitől más a legjobb barát, mint a többi igaz barát?

2015. jún. 21. 18:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
Őt érzed magadhoz a legközelebb,vele tudod megbeszélni a legtöbb dolgodat,titkodat... és talán őt ismered legrégebb óta,így benne bízol meg a legjobban.
2015. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Barát az, akiért ha kell, meghal az ember.

Viszont könnyebb meghalni egy barátért, mint olyan barátot találni, akiért meghal az ember.

Mivel fizikailag kétszer meghalni nem tud senki, ezért nézetem szerint a "barátnak" nincsenek fokozatai.

2015. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Létezik.Megbízol benne, és tudod számíthatsz rám a bajban.
2015. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*rá
2015. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3. De egy igazi barátnál is ez a helyzet.
2015. jún. 21. 18:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz barátból lehet egy csomó, de legjobb barátból csak egy, de ez csak az én véleményem biztos van aki máshogy gondolja/érzi. :)
2015. jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6# Én elfogadom, amit mondasz, de mi a különbség az igaz barát között, és a legjobb barát között? Mitől viszonyul máshoz hozzájuk az ember?
2015. jún. 21. 18:50
 8/11 anonim ***** válasza:
szia 6-os válaszoló vagyok. Talán mivel igaz barátból sok van ezért neki talán kevesebb titkot mondasz el mint egy legjobb barátnak, ha egy igaz barátoddal történik valami megsajnálod, megvigasztalod meg szomorú vagy miatta, de, ha a legjobb barátoddal történik valami akkor az olyan érzés, mint, ha ez veled történt volna meg pl.: Megbántják a legjobb barátodat és te úgy érzed, hogy téged is megbántottak.
2015. jún. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

6-os.

Szerintem te az igaz barát fogalmát kevered a haveréval. Igaz barátból szerintem senkinek nincs sok.

Haverból lehet, azokból általában mindenkinek van egy pár.

2015. jún. 21. 19:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy keverem, de így gondoltam. Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni :(
2015. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!