Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak engem zavar az alábbi...

Csak engem zavar az alábbi felállás?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátnőm,meg egy közös haverunk.Viszont a haverunk barátnőm iránt már többet érez.Barátnőm is kezd többet érezni.Nincs ezzel baj,csak most már ugye elég sokszor egymással foglalkoznak,én meg hanyagba vagyok. Régebben mindig hívtak ki cigizni,de most már fogják magukat és ketten kimennek,majd mindjárt kövünkből fél -1 óra kint lét lesz. Ami nekem rosszul esik.

Amikor ezt barátnőmnek mondtam,jajjj nyugodjak meg nem fognak előttem bacni meg semmi.Hát mondom oké.Csak nekem nem esik jól ezt látni,nekem nincs párkapcsolatom,így ez is rátesz. Barátnőm nem érti miért zavar ez engem.És a legszebb,hogy mindig nálunk vagyunk,anyumék is kicsit fura szemmel nézik,hogy barátnőm állandóan a haverunkkal jön fel.Barátnőm által ismertem meg a srácot.De az elején még tök jó volt 3-an lenni.Mindenki foglalkozott mindenkivel.De most jó részt már csak ők ketten egymással.Ilyen mellékesen én is itt vagyok.

Vagy jön át barátnőm tanulni,mert neki nincs laptopja jön a srác tökre elmélyülnek a kreszbe meg minden én meg csak ülök az ágyon,hozzá szólni nem tudok.Meg mikor örülök,hogy jön barátnőm és akkor pár perc múlva már csönget a srác.Mondhatom remek.

Normális a reakcióm vagy túl reagálom?

Szüleimtől majdnem megkaptam már,inkább célozgattak,hogy barátnőm és a haverunk nálunk töltik az idejüket,ők is látják már,hogy velem kb alig foglalkoznak.Tök kellemetlen :/


2015. jún. 22. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nem óhajtod tartani a gyertyát nekik, ha hárman vagytok.
2015. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondtam neki. De ő mondta,hogy semmi olyat nem csinálnak.Meg hülyéskedjek velük. Háát vhogy már elment a kedvem.Régebben/pár hónappal ezelőtt/ tudtam velük hülyéskedni.De már nem.
2015. jún. 22. 21:26
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja és hozzá tette,hogy ha lesz barátom akkor ő nem fog eljönni 3-asba találkozni,mert ilyen vagyok,hogy jajjj ne..


Mondom jól van,én legalább nem okoznék kellemetlen helyzetet neked.

2015. jún. 22. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik hogy te teljesen megérted és elfogadod hogy ők többet éreznek egymás iránt, de ezt ne a te házadban, a te szobádban tegyék. Gondolom ők sem a híd alatt laknak hogy ne tudjanak felmenni egymáshoz ha szükséges. Ülj le velük és mondd el nekik hogy neked nagyon rosszul esik hogy kiközösítenek és hogy ha mindhárman együtt vagytok akkor viselkedjenek is a barátaidként, foglalkozzanak veled is.
2015. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát barátnőm párjánál lakik.Csak már nagyon rossz a kapcsolatuk.Húzzák vonják mindketten.Aztán most a haver iránt kezd ugye érezni többet,mert tőle megkap mindent lelkileg,míg a párja inkább csak anyagilag fejezi ki a szeretetét,na nem is ez a fontos.Ezzel arra akartam célozni,hogy mivel hozzám lejöhet,így jó alibi vagyok.Mikor a párja hívja akkor jó,hogy ha én is ott vagyok,mert időnként csinál olyat a párja,hogy velem akar beszélni,közbe csak azt nézi együtt vagyunk e.Csak hát ez meg párszor még oké,de már kezdem unni :/
2015. jún. 22. 22:36
 6/6 A kérdező kommentje:

Amikor mondom,hogy foglalkozzanak kicsit többet velem,mert na mégis csak én lakok itt,nálam vannak, szerintem ezt is kicsit tisztelni kéne. Akkor meg az elején működik 1-2óráig,utána már nem. Pl mai eset,jött a srác. Kihívnak cigizni/nálunk csak a lépcsőházba lehet/ akkor is beszélgetnek velem stb. Aztán volt egy két dolog amire anyum megkért /mosást rakjak be,teregessek ki,kicsit rakjak rendet a konyhában/ addig ők kettesbe voltak a szobába,nem az,hogy esetleg a központba az előszobába kiülnének,hogy esetleg tudjanak velem beszélgetni. Ez tök rosszul esett :/

Utána se szó se beszéd kimennek cigizni.Akkor már nem hívtak 1 óra múlva bejönnek.Direkt nem szóltam semmit. Barátnőm ismer tudja,hogy ha nem szólok semmit az nem jelent jót.Érdekes mód ő se szólt semmit,szerintem tudta,hogy ez nekem szarul esett.

2015. jún. 22. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!