Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátságban ingadozhat az...

Barátságban ingadozhat az egyik fél érdeklődése a másik iránt?

Figyelt kérdés

Fiúk barátsága. Afféle testvéries szoros barátság. Ugyanakkor szinte mindig megfigyelhető, hogy időről időre (majdnem mint a bioritmus) visszatér egy negatív hullám.

Alapból sülve főve együtt lógunk. Akkor olyan a srác mintha elvonási tünetei lennének ha pár órát nem írunk vagy pár napig nem találkozunk.

Aztán 2-3 havonta eljön a hullámvölgy. Én ugyanúgy igényelném a társaságát, de akkor neki fontosabb a többi haverja. Pl multkor buliba mentünk és ugy otthagyott még kora este hogy csak lestem. Persze utána mondta, hogy nem ellenem tette de akkor nagyon hülyén jött ki. Amikor ez a korszaka van, akkor közömbös elutasító. Amikor ujra fellángolás van akkor meg szinte már sok, akkor meg napi kapcsolat és minden szabadidőt együtt töltjük. Semmi baj vele csak nem ertem ezt az érzelmi hullámvasutat.



2015. jún. 25. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez normális
2015. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet ez egy kis bipoláris zavar eredménye. Mentális hullámvasútazik a srác, van amikor fenn van, van amikor normális szinten van, és van amikor egy kicsit maga alatt van... Jól mondod, valóban olyan mint egy hullámvasút...
2015. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hasonló a mi barátságunkban is van.Nálunk akkor amikor ő ingerültebb és én is az vagyok.Ilyenkor pedig csattan az ostor és felbaccuk egymás agyát és 1 max 2 nap szünet.

Utána minden a régi :)

2015. jún. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!