Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heteroszexualitásba belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexualitásba belefér még egy másik fiúval (aki szintúgy érzékeny természetü, és lányos) egy csók? Mély barátságban?

Figyelt kérdés

És fiatalok között persze. kisgimisek közöt!


Légyszí, ha lehet akkor ne piszkálódjatok, egy normális választ szeretnék kapni.


f



2012. márc. 15. 21:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/123 Inkog Nito ***** válasza:
94%
NEM.
2012. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/123 anonim ***** válasza:
94%
nem.
2012. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/123 anonim ***** válasza:
58%

heteroszexuális azt jelenti hogy csak lánnyal (ha fiú vagy).

szóval bármilyen csók , szájrapuszi vagy hasonló már biszexé vagy homoszexuálissá tesz.

szóval a válaszom nem, nem fér bele

2012. márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/123 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb egy fiús lány fér bele.
2012. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/123 A kérdező kommentje:
értem. csak én aszthittem hogy a csók, vagy a puszi az olyasféle ártatlan dolog, nem hogy ilyen sujjal bír.
2012. márc. 15. 21:29
 6/123 anonim ***** válasza:
62%
Többet jelent, mint a közösülés.
2012. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/123 anonim ***** válasza:
55%

Grammarnáci válasza:


Nem "aszthittem", hanem azt hittem!

A vessző a hogy előtt van, nem pedig a vagy előtt!

Nem "sujjal", hanem súllyal!

Nem "közöt" hanem között!

Nem "lessz" hanem lesz!

Nem "természetü" hanem természetű!

És előtt nincs vessző!

Nem "méj" hanem mély!


Szóval ahelyett, hogy divatbuzulsz inkább figyelj oda az iskolában és ne nyalakodj 15 évesen más fiúkákkal, mert még a végén kiközösít az "értelmesebb" fiatalság - már ha még létezik ilyen manapság.

2012. márc. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/123 A kérdező kommentje:
értelmesebb fiatalság? ez a fiú (és pár csajszí)a leg értelmesebb, a többinek a mókája hogy elmennek kocsmázni, és széthánnyák magukat, és ezzel dicsekszenek másnap.... -.- és mellesleg NEM DIVATBUZULOK. és kérlek, muszály ezt? most mit kell elemezgetned, ez van, nem nyelvtanórára írok. csak kérdeztem hogy ez még belefér e. mert azért mégis fiú stb. am miért több egy csók a testiségnél?
2012. márc. 15. 21:47
 9/123 anonim ***** válasza:
19%
hiába próbálsz magyarázkodni, ha buzancs vagy sebaj, majd karóba húznak egy bu.zibárba és máris elmegy a kedved a hetero élettől, te kis divatbu.zi:)
2012. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/123 anonim ***** válasza:
79%
szerintem nem 100% hetero vagy, gondolom te is tudod magadról, de sztem belefér, főleg ha nem mások előtt csináljátok 21L
2012. márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!