Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Egy normális átlagos lány vagyok barna hosszu hajjal es zoldesbarna szemmel, 163 cm vagyok es 57 kg :) Itt a nyár es otthon vagyok :/ Nincs kivel elmenni ide-oda! Csak egy jó társaságra vágyok. Budapesti vagyok L15

2015. jún. 28. 13:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

gondolom nem szoktál eljárni olyan helyekre ahol barátkozhatnál


Nekem 16 éves koromig nem is voltak igazán barátaim max akikkel az iskolában beszélgettem de az meg nem is barátság volt igazából


Szerintem iratkozz be valami nyári szakkörre vagy táborba vagy valami helyi önkéntes dologra pl állatkertben segíteni vagy nyári munka fiatalokkal

ott össze lehet barátkozni már az első nap mindenki keres magának valakit :)

2015. jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát igen nem szoktam eljárni nálam is igy van hogy suliba aki van azzal elbeszélgetek de semmi más! Köszönöm amugy a válaszod aranyos vagy. Lehet megpróbálom az önkéntes munkát csak az a baj hogy még nem vagyok 16 és igy csak jövőre mehetek nyári munkára :/
2015. jún. 28. 13:44
 3/16 anonim ***** válasza:

első vagyok googlen találtam egy ilyen barátkereső oldalt (nem társkereső!) ahol barátokat keresnek nem ismerem de szerintem egy próbát megér :)) amúgy a legjobb barátomat a neten ismertem meg és egy városban lakunk utána összebarátkoztam az ő barátaival és így tovább belecsöppentem a társoságukba és nagyon örültem neki mert mindenki nagyon szimpatikus volt és szürke kisegérből mosolygós pillangó lettem :DD kb


[link]

2015. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Dejó legalább valakinek sikerült én is bízom a netes barátkozásban de eddig nem sikerült..:/ Köszi neked is megnézem hogy hátha ossze jon valami :)
2015. jún. 28. 13:47
 5/16 anonim ***** válasza:
szivesen :) és nyugi ne add fel tudom milyen érzés :-/ még emlékszem rá folyton azon agyaltam hogy úristen honnan szedek legalább egy éppkézláb barátot :)
2015. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát most én is igy érzem magam :/ amugy az oldalon nem tudom hogy kell rgisztrálni :D
2015. jún. 28. 13:58
 7/16 anonim ***** válasza:
nekem egyből egy ilyen oldalt hoz be hogy regisztráljak középen kicsit lejjebb neked nem?
2015. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Már sikerult koszonom :)
2015. jún. 28. 14:18
 9/16 anonim ***** válasza:

Menj ismerkedni, esetleg osztálytársakkal, vagy régi ismerősökkel. Nekem se volt igazi jó barátom 16-17 éves koromig.

Nekem 2 barátom van, mindkettő osztálytársam volt gimiben, én elmentem máshova 2 év után, de csak velük tartottam a kapcsolatot. Együtt játszottunk online, azt így a kockulásból barátság lett.

2015. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szívesen barátkoznék Veled :)
2015. jún. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!