Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gáz ha az osztályomból csak 1...

Gáz ha az osztályomból csak 1 barátnőm van? 15/L

Figyelt kérdés
Furcsa egy osztályom van, most voltam első éves. Mindenki klikkekben van, nekem csak 1 legjobb barátnőm van, és valahogy hiányzik az, hogy több barátnőm legyen. Szinte nem is beszélgetek a többi osztálytársammal (mert feleslegesnek tartom, megvannak a maguk helyén), max 1-2-vel pár percet és ennyi. Én nagyon örülök hogy legalább egy legjobb barátnőm van az osztályban, mellette még van egy a városomban, szóval 2 barátnőm van köztük az egyikkel is csak alig találkozok. Nem tetszik igy az osztály és hogy alig vannak barátaim.

2015. jún. 29. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gàz nàlam is 100%ig. Ez a szitu csak neha meg veszekszunk is a tobbi klikkel..
2015. jún. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
73%
Még csak most voltatok első évesek, szóval megeshet, hogy a nyáron változásokon mentek át, talán kicsit felnőttebb fejjel léptek be majd ismét az osztályterembe és ezek a klikkek idővel eltűnnek. Ha nem így van, akkor is próbálj meg szerintem minél több emberrel barátkozni az osztályodból és nyíltnak lenni mindenki felé. Attól még hogy több lánnyal barátkozol, a legjobb barátnőd a legjobb barátnőd fog maradni:)
2015. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát ez az hogy a legjobb barátnőm meg nagyon "féltékeny" nem szereti hogyha másokkal is beszélgetek vagy épp a másik legjobb barátnőmmel vagyok (de ő nem ide a suliba jár).És tudom hogy ő sem szereti az osztályt, de ő egyáltalán meg sem próbálja és nem is akarja... és szeretném de nem hiszem hogy ezek a klikkel is eltűnnének, és különcnek sem akarnám érezni magam... de az is olyan rossz érzés, hogy amikor nem jön suliba az lb-m akkor tök egyedül vagyok. És valahogy mi ketten tényleg csak ketten vagyunk, az is lehet hogy mások utálnak (minket).
2015. jún. 29. 16:39
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem a mennyiség a lényeg,hanem a minőség..Nem mondták még ezt neked?
2015. jún. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
csak hogy ez nem mindenben igaz...
2015. jún. 29. 17:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Általában a gyengébb jellemű emberek szoktak killikesedni. Teljesen rendben van ez így.

Én is most voltam első éves. Eddig nem is volt egy barátom se de március végén megismertem valakit aztán azóta elvagyunk. És ő még csak nem is osztálytársam harmadikas.

Szóval nekem a szünetek azok úgy teltek hogy csak ültem a padban és zenét hallgattam.

2015. jún. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Chiharu válasza:
73%
Szerintem maradj a barátnőd mellett, de legyen egy bisztos támaszod arra az esetre ha a barátnőd hiányzik, vagy neadjisten összevesznétek. Keress az osztályból olyan lányt aki szimpi, és feltünésmentesen kezdjetek el beszélgetni pl. facén, akkor a barátnőd nem lehet féltékeny.
2015. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeptembertől tizenkettedikes leszek, nekem tök ugyanez volt kilencedikben. Egy legjobb barátnőm volt (egész nap együtt voltunk). Vele összevesztem, emiatt nyitni kezdtem az osztály felé és most 24 főből kb 10-zel vagyok nagyon jóban, a többiekkel pedig rendes osztálytársi kapcsolatban. Szóval azt akarom ezzel mondani, hogy jövőre te is jobban nyílj feléjük. Pl. ha kérdésed van, ne az osztály másik végében ülő barátnődtől kérdezd meg, hanem mondjuk a padtársadtól/körülötted lévőktől. Ilyen apró dolgok elegek ahhoz, hogy a többiek is meglássák, hogy jófej vagy.:)
2015. júl. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!