Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak nekem nincsenek "igaz"...

Csak nekem nincsenek "igaz" barataim?

Figyelt kérdés

Egyiksem foglalkozik velem.Persze ha en keresem oket akkor egybol vedekeznek hogy nem volt idejuk pedig tudom hogy van.

Mas is van igy evvel?

Elmenyeket szeretnek,szorakozni,bulizni csak sajnos ez egyedul foleg lanykent eleg nehez..

20/L


2015. jún. 29. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek.
2015. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csak 1-2. Leszünk barik? :3 23f
2015. jún. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nekem sincs, aki keres meg akkor ha valamire szüksége van, de én le szoktam szarni mindenkit, a pénzem a legjobb barátom :3 16/F
2015. jún. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Nekem igazából barátaim sincsenek, mindenkivel csak pár mondatot beszélek. Nem is járok sehova, csak edzeni. :D

19/F

2015. jún. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Te őszinte voltál velük ha ez nekik nem tetszik akkor nem érdemlik meg hogy foglalkozz velük.

Úgyis megtalálod majd azt akire számíthatsz és akiben megbízhatsz.

Akik vagy aki a legjobb barátod lesz azt nem keresni hanem találni fogod. A véletlen ismertségek a legjobbak, nem szabad erőltetni a dolgokat. Persze kivételek mindig vannak.

15/F

2015. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem sincs.
2015. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is igy van. Ha en nem keresem oket, akkor nem beszelunk..eleg gazak! Es igy nyar folyaman mar kezdek gondolkozni rajta, hogy baratok ezek?! De tudod mit, aki nem keres, annak nem hianyzol... Fajdalmas.., nekem is rosszul esik.
2015. jún. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanebben a helyzetben vagyok, mint te.


Például most hétvégére is hívtam őket bulizni, de egyikük sem jön, mondván, hogy nincs kedvük most menni.. Ebben az a 'legviccesebb', hogy én már hónapok óta készülök erre a bulira, vettem piát, ruhát, cipőt, erre nem képes eljönni velem senki, pedig megígérték. Viszont ha nekik kell valami, vagy ők hívnak bulizni, és éppen nekem nincs kedvem, én megyek, mert rám bármikor számíthatnak, én betartom az ígéreteimet..


Hát igen, ilyen barát vagyok én, és ilyen "barátok" ők.. De én megfogadtam mostantól, hogy ezek után én is így leszek velük, és megpróbálok új, igazi barátokat találni.

16/L

2015. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most már nekem sincsenek, de amikor 20 voltam még voltak. A távolság,család munka tönkre teszi ezeket sajnos. 38/F
2015. júl. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!