Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak a legjobb...

Mit csináljak a legjobb barátnőmmel? Kezd idegesíteni.

Figyelt kérdés
A barátnőm iszonyatosan lusta, nem jár el sehova, és folyton nekem kell mindenhova rángatnom, és ezt egyszerűen nem veszi észre. Mondogattam már neki, hogy foglalkoznia kéne magával, és nem kéne ennyire semmibe venni, de erre a válasz mindig az volt, hogy "nincs kedve" :/ Ha kedves vagyok vele, nem viszonozza, határozatlan, és ha normálisan meg akarom vele beszélni a dolgokat, mindig megsértődik, vagy ellenkezik.Mégis mit csináljak vele? :( 14/l
2015. jún. 29. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, max. annyi hogy a mi esetünkben fordítva van, és én vagyok a kedves, velem meg mindig bunkózik az illető

mondd meg neki hogy ez téged zavar, és ha akarja megsértődhet de neked ez akkor is szarul esik

2015. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet vele mit csinálni. Egyszerűen vannak olyan emberek akik nem tudják komolyan megbeszélni a dolgokat. Én azt csinálnám hogy egy ideig nem keresném és ha ő se keres akkor meg úgy is mindegy mert az csak a te részedről volt barátság.
2015. jún. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!