Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek a legjobb barátnőmmel?

Mit tegyek a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk (lányok:D) és az a problémám, hogy a barátnőm valahogy irányítani próbál engem. Mindig is ilyen volt, múltkor bevallotta hogy nem szereti, ha nem irányíthatja az embereket. És igazából most tűnt fel igazán, hogy ha valakihez egyedül odamegyek beszélgetni, akkor 2 perc múlva ő is ott van és elkezd az illetővel beszélni. A másik, hogy eszméletlen féltékeny. Van két másik barátnőm az osztályban és nem szereti őket, ezért mindig megsértődik ha beszélgetek velük egy picit többet. Szerintetek mit csináljak? Nehezen bírom, mert sokszor feszélyezve érzem magamat.:(
2015. jún. 6. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát a barátnőd ilyen te meg nehezen tolerálod.


Nekem is vagy egy barátom és nagyon hasonló a helyzet mint nálatok de mi ráadásul felnőttek vagyunk.

Ha oda megyek egy lányhoz beszélgetni teljesen rosszul van mert neki ez nem megy és akkor én se csináljam.

De engem meg nem lehet korlátozni szóval a végeredmény az hogy inkább egyedül megyek vagy valaki mással.


Az ilyen típusú "erőszakos" emberekkel nem nagyon lehet mit kezdeni csak magára hagyni.

Tanácsolnám hogy próbálj meg vele beszélni de a saját esetemből tudom hogy olyan mintha a falnak mondanád.


Akármit hoztok ki az egészből mindig visszatér az eredeti helyzet szóval szerintem keress más barátnőt, ő meg erőszakoskodjon más felett aki eltűri ezt.

2015. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!