Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincs igaz barátom?

Miért nincs igaz barátom?

Figyelt kérdés
Sok barátom van(fiú lány vegyesen),van egy legjobb barátnőm de nem érzem azt hogy ez igaz barátság lenne.Megbízom benne,de az a baj hogy nem tudok vele mindent megbeszélni.Például a fiú ügyeket vele nem nagyon tudom megbeszélni azért mert nem igazán érdekli őt és egy másik barátnőmmel viszont tök jól megtudom ezt a szerelem témát beszélni.És az igaz barátok megbíznak egymásban,nem beszélik ki egymást,megértik egymást és persze szereik is egymást.Nálunk ez nem igazán van meg,de én nagyon szeretném ha igaz barátra lelnék benne.Ezt hogy érhetném el?Beszéljek vele erről?Az se biztos hogy megbízik bennem és így én se tudok megbízni benne,kérdezzem ezt meg tőle?

2015. jún. 29. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
igaz barátság csak két férfi között jöhet létre, de az is ritka.
2015. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ő tudja hogy szeretnél vele ilyen dolgokról beszélni? Ha nem akkor tudasd vele és ha nem akar erről beszélni akkor ne erőltesd.


Az igaz barátságban a lényeg hogy őszinték legyetek egymáshoz de ez nem azt jelenti hogy nem lehet egy-két dolog amit nem mondasz el neki viszont ne hazudj. Ha rákérdez olyanra amiről te nem szeretnéd hogy tudjon akkor mond meg neki hogy nem szeretnéd azt elmondani neki.


Hány éves vagy egyébként?

2015. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló ez hülyeség. Miért csak két férfi között jöhetne létre igaz barátság?
2015. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3


talán elmagyarázzam?

2015. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én sem értem hogy miért csak két férfi között lehet igaz barátság
2015. jún. 29. 21:15
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi amúgy a válaszokat

15 éves vagyok

2015. jún. 29. 21:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, a legjobb barátnőd ilyen, vele azt nem lehet megbeszélni, mindenkinek van olyan téma, amit legszívesebben elkerülne,, ettől még lehet igaz barátod.
2015. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!