Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb baratnom megharagudo...

A legjobb baratnom megharagudott ram, hagyjam ra es keressek uj baratokat vagy erdemes utana "futnom"?

Figyelt kérdés

Szoval, a tortenet az hogy jelenleg kulfoldon tanulok es a jelenlegi legjobb baratnom megharagudott ram es nem beszel velem, sot latvanyosan ignoral, de nem tudom miert. Egyik reggel minden jo volt aztan a szunetben hozzam se szolt majd az egyik baratomtol hallottam vissza hogy azt mondta a legjobb baratnom neki hogy mar "senkibe se bizhat". Rahagytam, majd delutan oda mentem hozza hogy mi a problemaja velem, beszeljuk meg mire o elkuldott hogy hagyjam beken. Meg aznap este irtam neki egy uzenetet hogy nem ertem mi a problemaja velem es annyit azok utan amit erte tettem (az o neveben beszelgettem a baratjaval mert o nem tudott semmit se mondani a fiuval, vagy akarhanyszor osszevesztek addig maradtam fent ameg ki nem bekultek, es meg ezernyi dolog) de o el se olvasta az uzenetem. Mar 1 hete lassan nem beszelunk es o elkezdett nagyon joba lenni egy kozos baratunkkal akit en mar regota nem kedvelek a viselkedese miatt, szoval ok most nagyon koba vannak a masik lany (akivel most joba lett) teljes mertekben utal tehat valoszinuleg meg jobban szitja ellenem.

A legjobb baratom baratja ram irt hogy mi a baj kettonkel en meg mondtam hogy nem tudom es o meg irta hogy ne foglalkozzak a lannyal mert majd egy ido utan eszre veszi hogy nelkulem mennyire rossz az elete.

A legjobb baratnom akivel osszevesztem majd koltozik vissza az orszagaba szeptemberben szoval mar csak 2 hetig kell latnunk egymast utana soha tobbet, viszont nem esik jol hogy olyan miatt haragszik ram amit meg sem tettem es hogy ennyire gyerekesen viselkedik (ismerem es tudom hogy nagyon naiv es ha valaki mond neki barmit is teljes mertekben elhiszi es nem is erdekli ha nem igaz, es eleg onfeju ha vitakrol van szo).

Es most nincs kozeli baratom itt, csak "haverok" akik mind fiuk de mint lany szuksegem lenne lany baratra is (meg akkor is ha 2het mulva koltozik vissza az orszagaba).


Szoval a kerdes, hagyjam es keressek uj baratokat az utolso ket sulis hetben vagy probaljam rendbe tenni a baratsagunkat meg akkot is ha tudom hogy nem tettem semmi rosszat?



2015. jún. 29. 18:37
 1/4 anonim válasza:

Sajnálom, hogy így alakult, de szerintem ő eleve nem nevezhető barátnak, mert milyen dolog az, hogy okkal vagy ok nélkül megsértődik, és meg se hallgat téged. Az lenne a normális, hogy kiáll a legjobb barátja mellett, nem az,hogy szó nélkül elfordul tőle.

Nem látom esélyét,hogy változna a dolog 2 hét alatt.

Szerintem keress olyan embereket magad mellé, akik megérdemlik a barátságodat, kár egy ilyen emberre pazarolnod. Tudom,hogy rossz érzés, nekem is volt hasonló, megbíztam valakiben, akiben nem kellett volna.

2015. jún. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is volt hasonlo esetem.Probalj meg uj baratokat szerezni.Azert az,hogy nem mondja mi a baja Veled es egy olyan emberrel baratkozik akit Te nem kedvelsz,ez mar rohejes.Az ilyen tenyleg nem barat.Majd idovel rajon mit veszitett,hogy elhagyott egy ilyen lanyt(Teged).Nem lesz olyan segitsege,mint Te voltal.Nem fogod tudni kibekiteni Oket a baratjaval.Szoval,ido kell es majd mindent megfog banni.De mire erre rajon,addigra mar Te sokkal-sokkal jobb baratnot talalsz.Sok sikert!
2015. jún. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszodat! Ment a zold kez, termeszetesen!
2015. jún. 29. 19:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem probald meg megbeszelni vele, miert is haragudott meg, de kozben baratkozz masokkal is.
2015. jún. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!