Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit mondhatnék neki?

Szerintetek mit mondhatnék neki?

Figyelt kérdés
II. éves egyetemista vagyok. Volt egy tárgyunk amiből eléggé megvoltunk szívatva,mert áttetek minket egy másik karra ahol lenéztek minket, mivel a két kar nincs is túl jóban egymással. A tanár mondta,h minket a vizsgán átakar engedni ezért úgy készüljünk (arra értette,h puskázzunk,mert közben a telefonját mutatta fel) Én és néhány csoporttársam kockáztattunk és kipuskáztuk és nekünk meg is lett. Viszont voltak olyanok akik tanultak 3-4 napot is és nem lett meg nekik. Ezek közül jóban vagyok egy emberkével,aki barátom is és annyira megharagudott rám, hogy nem áll szóba velem. Nagyon megértem meg minden, viszont amikor ráírok vagy nem ír vissza vagy azt mondja,h csalókkal nem beszél stb. Én soha nem bántottam meg ha neki súgnak és jobb neki a jegye vagy lesúgom neki és ő jobbat kap, mint én! Annyira betelt már nálam a pohár, hogy megakarnám neki mondani,h elég pancser,ha nem tudja szét választani a barátságot az egyetemtől..Ti hogy fogalmaznátok meg neki ezt a levelet?
2015. jún. 30. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Hagyd rá, majd megbékél. Ha most írnál neki sértő dolgokat, akkor biztos nem fog többet keresni.
2015. jún. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, amit az #1es, hagyd most egy kicsit őt, lehet kell neki egy kis idő, hogy túl tegye magát ezen, és ha neki nem sikerült, akkor érthető hogy ez miatt nem akar beszélni veled....de szerintem rövid időn belül leülepszik ez és akkor remélhetőleg újra jó lesz minden.


Megbeszélheted vele ezt a dolgot, ha nem ír vissza, akkor azt javaslom, hogy egy kicsit hosszabb üzenetet írj benne, amiben ezt leírod.....nem kell hogy visszaírjon, de legalább elolvassa és elgondolkozik rajta.

2015. jún. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tibciri válasza:

Érdekesen alakul át napjainkra a barátság fogalma..Ha már mindenképpen muszáj, inkább beszéld meg vele személyesen. Ha meg nem hajlandó erre, akkor hagyd futni... Egy barátságba az is belefér, ha a cimbora két hétig nem fürdik, és olyan büdös, hogy lehetetlen mellette megmaradni. Attól még barát marad... csak büdös. :D Ehhez képest egy puska - ami mellesleg a siker egyik nem túl becsületes eszköze / a szükséges rossz - semmi. Ha e fölött nem tud szemet hunyni, akkor milyen lenne, ha két hétig nem fürödnél? :D


Néha nem is értem az embereket...

2015. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!