Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 1 legjobb barátnő, vagy több...

1 legjobb barátnő, vagy több jó barátnő?

Figyelt kérdés
ti melyiket választanátok?

2015. júl. 2. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

több jó barátnő.


Tapasztalat:


volt egy legjobb barátom és össze voltunk nőve. mindenki eltávolodott tőlünk, csak magunknak voltunk, mindig egymás társaságát kerestük, már tanulni, enni, WC-ni, aludni sem tudtunk egymás nélkül aztán szétváltunk. Változtattunk.


Több jó barátunk van, már nem vagyunk olyan szoros kapcsolatban, nekem rosszabb, mert egy kicsit zárkózottabb vagyok és nagyobb társaságban nem igen érzem jól magam, de ő boldogabb lett, mert pont az ellentettje, ezért örülök, hogy szétváltunk.


több jó barátnőhöz oda tudsz menni bármikor, mindenki tud valamiben segíteni, viszont ha csak egy ember van melletted minden nehezebb.

2015. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szerencsés helyzetben vagyok, mert nekem sok jó barátnôm van és nem csak 1 olyan legjobb barátnôm, akivel kölcsönösen teljesen megbízunk egymásban. És persze vannak sima barátaim is, akikkel csak leülünk meginni valamit néha, stb.


De ha választani kellene, inkább a sok jó barátnôt választanám.


17/L

2015. júl. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Mindkettő egyszerre :D

Igazából ha több barátnőd van, az azért biztosabb, mert ha mondjuk az lb-d elköltözik vagy valami, akkor nem maradsz egyedül. Viszont a legjobb barátnőre értelemszerűen szükség van...

Ên a több jó barátnőre szavazok, de a kettő megy egyszerre is,és az mindenképp jobb ;)

2015. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyik se.

Több fiú/férfi haver.

A nők idegesítenek.

2015. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nekem csak 1 legjobb barátnőm van..:(
2015. júl. 2. 18:25
 6/10 anonim válasza:

Az sem baj :)

De azért barátkozz a többiekkel is. A mi osztályunkban az összes lány egy nagy csapatot alkot, mégis van olyan, akinek van lb-je. Ettől függetlenül viszont mindig mindannyian együtt vagyunk.

2015. júl. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
velük nem lehet barátkozni mert a mi osztályunkban pedig klikkek vannak... és tök fölösleges lenne most odamenni az egyikhez mert oké hogy elbeszélgetnénk,aztán pár ora mulva meg mintha megsem történt volna.
2015. júl. 3. 09:11
 8/10 anonim válasza:

Ilyenkor jó, ha van legjobb barátnőd. :)

Igazából nem baj, ha nincs annyi barátnőd, a legfontosabb, hogy ne legyél velük rosszban.

2015. júl. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Muszáj választani? Mert akkor mind!!!ha nem:) Szerintem talán amúgy inkább a több jó barátnő, mert akkor nem hagyjuk figyelmen kívül a többi embert, meg nincs ilyen, hogy "különcködünk", meg "fennhordjuk az orrunkat" mondják ránk, hogy a többiekkel azért nem barátkozunk, mert lenézzük őket, nekem hogyha konkrétan mindig csak... Na szóval, hogyha mással nem is hajlandó beszélgetni, nekem az nem szimpatikus, pl hogyha ketten kedvesen dumálnak, és odamegy egy szintén kedves harmadik emberke, akkor ne akarják őt kizárni a beszélgetésből, szóval ne az legyen, hogy ők csak ketten léteznek, és akkor a többi nem, mert átnéznek rajta, ugyanúgy figyelnek a többire is, ha meg akar osztani valamit. Mert amúgy nekem ez a "hú de jó, ketten vagyunk, és elfalazzuk magunkat, senki más nem jöhet már ide hozzánk", meg ennek csak az első fele önmagában is, na hát ezeknél, hát láttam már olyat, hogy az egyik csaj ráakaszkodott a másikra, akit aranyosnak talált, mert az milyen menő már, hogy ők ketten legjobb barátnők. Na és ez például nem tetszik, ez se egyáltalán nem szimpatikus. Meg tényleg ne zárják ki a többit, aki kedves, azt nyugodtan engedjék közel magukhoz, jó, hogyha van olyan ember az ember közelében, akit szerethet, és jó lehet, jól eshet, ha több is, ők is lehetnek érdekesek, oszthatnak meg érdekes dolgokat, nem szabad 'csak ketten' elzárkózni.
2015. júl. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a véleményem, de sajnos nem ilyen az osztály...
2015. júl. 3. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!