Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? SOS LEGJOBB...

Mit csináljak? SOS LEGJOBB BARÁTNŐ

Figyelt kérdés

El szeretném felejteni a legeslegjobb barátnőmet.

8 év általános iskola az utolsó 2 év nagyon szoros barátság volt aztán külön középiskola és lett barátja holtpontra jutottunk de egyikőnk se akarja igazán fel adni. Ebben az évben csak 5 találkoztunk .



2015. jún. 13. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
És mi köze van ennek a családi kapcsolatokhoz ?
2015. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pasizz be te is és akkor több közös témátok lesz. Akkor akár négyesben is fogtok tudni szórakozni menni. Ha szerelmes az ember, ez egy ilyen időszak, akkor csak a szerelme tárgya létezik sokszor számára.
2015. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Családhoz nem tartozhat a legjobb barátnőm ?

Hát nekem a legfontosabbak között volt . Mindenért engem okol hogy el veszem a barátait és hogy csak irigykedem rá pedig csak az a bajom , hogy LE SE SZAR.

2015. jún. 13. 21:51
 4/5 anonim válasza:

Attól, hogy most nehéz, ne add fel az első akadálynál. Mélyponton vagytok, de talán van olyan erős ez a barátság, hogy ne legyen vége. Van annyira értékes, hogy egy fiú miatt "szakítsatok"?

Hidd el, tapasztalatból mondom, hogy nem éri meg. Tavaly nyáron elveszettem a legjobb barátnőmet, mert nehezen viseltem, hogy állandóan a barátjával van, és azóta is lelkifurdalásom van.


18/L

2015. jún. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ez már 1 éve tart. Esélyt se ad találkozni de még írni se ír mert hogy minek?.
2015. jún. 14. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!