Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek baratokat?

Hogyan szerezzek baratokat?

Figyelt kérdés
Twljesen depis vagyok. Kulfoldon elek van eey masfel eves kislanyom, a parom dolgozik, en vagyok otthon a gyerekkel. Jarunk babaklubba heti ketszer. Az itteniek baratsagosak, de azert annyira nem hogy kozelebb keruljek hozzajuk. Kicsit maguknakvalok ezek az angolok. Van itt egy par magyar is, szinten babakkal, de egyszeruen nem tudok mar tovabb az o szintjukon maradni agyban. Nem nagykepusegbol de eleg mar az allando pletykalasbol, es tudatlansagbol, de a kicsi miatt elviselem ezt, mert igy legalabb meg tobbet lehet gyerekek kozott (bar nem igen kedveli ezeket a babakat, de ez egy masik tortenet). Van tippetek? Ti mit csinalnatok a helyemben?

2015. júl. 5. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:
én mikor hasonló közösségben voltam, akkor megpróbáltam lehülyülni a szintjükre amig a társaságukban voltam, amugy meg menny el a pároddal valamerre, parkba pl. vigyétek a gyereket is, nincs jobb ötletem.
2015. júl. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!