Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek az én hibám hogy...

Szerintetek az én hibám hogy csúnyán összevesztünk?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmmel nagyon ősszevesztünk mert töbször letámadt de úgy hogy elsőre azt se tudtam miről van szó valamit mondott hogy valamit elmondtam de Fogalmam sincs még mindíg hogy miért támadott le azt írta hogy hadjuk. Utána pedig egy éve megismert pár lányt és mindíg velük volt ez annyira nem zavart engem mert ők nekem is a barátaim aztán azt mondta hogy bután? Beszéltem velük??? De ez félreértés volt mert azt mondtam hogy had barátkozzanak de nem rossz szándékkal akartam mert utána még mondtam hogy mindenki azzal barátkozik akivel akar aztán volt egy esemény ugye ő elkőltözött már régen amikor az történt hogy összekaptunk ugye volt az az esemény és nélkülem ment az új barátjaival de nem jött oda hozzám de biztos vagyok benne hogy látott utána hazamentem és sírógörcsöt kaptam utána visszamentem pár óra múlva (azért kaptam sírógörcsöt mert egy kicsit érzékeny vagyok) utána semmi aztán irtam nemki egy üzit hogy mennyire mérges vagyok . Azután letiltottam de mégis visszavontam mert lelkísmeretem volt. Aztán tiztáztam mindent hogy én nem úgy értettem nem akartam megbántani a barátait. De ő nem magyarázkodott. Megbeszéltük hogy semlegesek leszünk néha néha írunk egymásnak. De többször is visszajött hogy nem szólt és velűk volt de engem már óvodás kora óta ismer ezért keztem egy picit féltékeny lenni kitett egy közösségi oldalra egy képet velük és sziveket küldözgettek egymásnak kommentbe ekkor elszomorodtam mert nekem sose küldött egy rohadt szivet se akkor eszméletlenűl megharagudtam mert engem 10 éve ismer. Szerintetek én nem voltam jó barát vagy ő??? 17 éves lány vagyok. De nem merem beismerni hogy nagyon féltékeny vagyok rájuk pedig nem szabadna. :(

2015. júl. 6. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Ne kommentben, posztban, meg lájkban éljétek már az életeteket -.- Rohadt facebook mindent tönkretesz.
2015. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van! Köszi a gyors választ!
2015. júl. 6. 11:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Elég szemét a barátnőd, biztos találsz egy sokkal jobbat, amit érdemelnél !
2015. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem annyira nemrossz barát de csak akkor írt rám ha valami baja volt velem. De az a gond hogy nagyi megváltozott mióta elköltözött.
2015. júl. 6. 11:53
 5/11 A kérdező kommentje:
De most úgy teszünk mintha nem osmernénk egymást mert nem szeretem a gyűlölködést.
2015. júl. 6. 11:54
 6/11 anonim válasza:
Nem tűnik valami jó barátnak, az tény. Neked is vannak érdekes dolgaid az írásod alapján, szóval mindketten hibásak vagytok, de inkább ő a rosszabb barát.
2015. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is mindketten hibásak vagyunk. Köszönöm a válaszokat!!!
2015. júl. 6. 13:54
 8/11 anonim válasza:

Nincs mit, utolsó vagyok :)

De ne hibáztasd magad, mert ahogy olvasom nem akar a barátod lenni. Ezt fogadd el, lehet hogy fáj, de nem lehet ráerőltetni, hogy szeressen.

2015. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazad lehet hogy nem akar barátom lenni köszi Mégegyszer!!! :)
2015. júl. 6. 18:31
 10/11 anonim válasza:
Szerintem azért volt a barátod mert különben nem lettek volna barátai.
2015. júl. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!