Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek barátkozzak vele...

Szerintetek barátkozzak vele tovább?

Figyelt kérdés

Van egy "barátom" akivel már régóta együtt játszok rengetegszer összevesztünk aztán kibékültünk.. Ugye ez egy nagy társaság volt és voltak problémáim más emberrel néha mert flegma paraszt én meg túlreagáltam a dolgokat és sikerült vele végleg összevesznem azon a szinten hogy nem válaszol meg mindenhonnan letörölt. Ha barátaimmal üzenek vele neki hogy béküljünk ki cak tereli a szót. Aztán kialakult egy újabb társaság régi barátaim visszatértek akiket így "elhanyagoltam". És az a legnagyobb problémám hogy a mostani barátom azzal barátkozik akivel én nagyon összevesztem és nem tudok mit tenni hogy kibéküljek vele... Nagyon féltékeny típus vagyok amúgy. Szerintetek ilyenkor mit csináljak.. Nagyon sokat gondolkoztam ezen de úgy döntöttem inkább kiírom ide.


Meg eleve hogy lehet valaki ilyen hogy nem is válaszol semmire amit írok neki....



2015. jún. 28. 02:36
 1/3 anonim ***** válasza:
fogócskáztok vaf mi? Amúgy aludj mert már késő van. Ha meg nem válaszol akkor máf nem akar fogócskázni.
2015. jún. 28. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel TeamSpeakre és beszéljétek meg a dolgokat.
2015. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hívd fel telefonon vagy élőben keresd fel :)
2015. jún. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!