Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon hiányzik egy jó barátnő...

Nagyon hiányzik egy jó barátnő, hol barátkozzak felnőttként? 26/N

Figyelt kérdés

2015. jún. 12. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Felnőttként nem keres az ember barátkozási pontokat, mert nincs szüksége ilyen pontokra. Lévén mert megtalálják egymást mindig a rokon lelkek. Hol munka, hol akár egy utazás során, és akkor alakul normálisan.
2015. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

ez nem olyan fekete-feher, ahogy az elso irta.

keresni olyan helyeken tudsz ismerosoket, baratokat, ahol valoszinuleg kozos erdeklodesi korrel rendelkezok vannak: fittnes terem, valamilyen hobbi kor ( lovaglas, tenis, barmi).

2015. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1

Most akkor párt sem kellene keresni, mert az is olyan hogy megtalálják egymást a felek. Erre ott van egy csomó társkereső és eléggé van rá igény. Ha párt nem talál csak úgy az ember az életben, akkor sztem az sem fura ha barátokat sem talál. Vagy talál, de nem feltétlen a megfelelőket.

2015. jún. 12. 20:02
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ott barátkozz ahol jársz. Pl én a barátomat és a barátnőimet is animeconon ismertem meg felnőttként. Oda szeretek járni, az érdekel... de ismerkedtem koncerteken is, kocsmában is. Bárhol lehet végülis...
2015. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdező hol laksz ?
2015. jún. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Budapest mellett, nagyon közel. Bármikor be tudok menni pestre.
2015. jún. 13. 20:45
 7/13 gyuribacsika válasza:
Hàt én meg sajnos fiú vagyok, így barátnő nem nagyon lehetek. De én is szoktam járni Pesten.
2015. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szia! Én is hasonló helyzetben vagyok :) Amióta itt lakom Pesten sikerült 1-2 lány barátot is szereznem de sajnos nem vagyunk olyan "igazi barátnők" :( a középsulis barátnőim pedig más városba mentek tanulni :( haverjaim vannak de nekem is szükségem lenne egy igazi barátnőre :)

23/L

2015. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetbe vagyok csak Miskolcon :/
2015. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz ha gondolod :)
2015. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!