Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok ilyen bolond?

Miért vagyok ilyen bolond?

Figyelt kérdés
Van egy nagyobb baráti társaságom melynek szerves részét alkotom mindig össze jövünk főleg most nyáron de én nem megyek mert nem akarok lusta vagyok de eközben úgy mennék es annyira ott lennék és bánt utána h nem mentem miért csinálom ezt a megmagyarázhatatlan viselkedést?
2015. júl. 6. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem bolond, csak lusta vagy
2015. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden megmagyarázható. Ha nem lenne az, nem létezne.

ATM érző vagy. Mindig adott pillanat beli hangulatod vezérel túl erősen jövő normális befolyásának létrejövetéhez.

Ergó hiába gondolsz bele, neked is jobb lenne, még is adott érzelmeid fognak dönteni.

2015. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen elég hangulat ember vagyok és sokszor érzem magam rossz passzban nem vagyok negativ ember de ezek a negativ érzelmek befolyásolnak, föl nyitottad a szemem köszönőm a válaszodat 2. De mégis olyan mint ha azt a kiváló közeget melyben szeretettnek érzem magam elakarnám lökni magamtól és nem tudom miért talán ez is a hangulat ingadozásomnak tudhatóbe?
2015. júl. 6. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!