Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ők igazi barátok?

Ők igazi barátok?

Figyelt kérdés

Tegnap megkaptam az iPhone 6 Plusomat. Előtte egy iPhone 5 volt. Találkoztam a barátnőimmel (észre vettem,hogy furcsán viselkednek)és megszólal az egyik,hogy nem szégyellem hogy Mayo Chix-es ruhákba meg iPhone-al a kezembe kell járkálnom? Vajon miért viselkednek így? Mikor egész évben több 10000 forintokat költök rájuk, és mindig örülök a sikereiknek vagy ha kapnak valami újat akkor mondom nekik hogy nagyon jól néz ki, egészséggel használják (megdicsérem még akkor is ha nem is tetszik) Ha kell valami vagy bajuk van felém mindig fordulhatnak mert ott vagyok és sosem sajnálok tőlük semmit.Ők meg egy szar semmirevaló telefonért sértődöttet játszanak. Az egyik srác az osztályból azt mondta nekem "Te vagy ezeknek a lotyóknak a pénzes zsák". Vajon igaza lehet?:(

16/L


2015. júl. 7. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Igaza volt a srácnak.
2015. júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Szégyelheted magad, hogy a szüleid pénzét így semmibe veszed. Az, ami másnak egy egész havi kereset, te csak így lesz@rozod.

Azt sem tudod, mi az, hogy megdolgozni valamiért.

Pénzért veszed a barátságot is.

Megérdemled, hogy ilyen emberek vegyek körül.

És egy jó nagy atyai pofont is megérdemelnél.

2015. júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
2 válaszolonak igaza van
2015. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

1. Neked voltak már életedben valódi problémáid?


2. Ha a barátságot pénzért veszed, akkor mit vársz tőlük?


3. Másnak még 25 évesen sincs iPhone 6 Plusa, holott 16 éves korától dolgozik, te meg csak így dobálózol azzal, hogy milyen ratyi telefonod van? Gondolkozz már el kicsit...


Hallgasd inkább Apu vedd meg számot és rájössz!

2015. júl. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért szégyellnéd? Én sem szégyellném, ha ilyen cuccaim lennének és nem is szólnék meg senkit érte sem akkor, ha megdolgozott érte, sem akkor, ha a szülőktől kapta.

Akkora divat lett leszólni azokat a családokat, akiknek valamivel jobban megy! Sok az irigy, sok a rosszindulatú, az az igazság.

Tényleg nem barátok az ilyenek, de neked sem kellene pénzelned őket.

2015. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sosem néztem le az olyan embereket akik kevesebbet tudnak megtenni mint én. Igen, volt valódi problémám.Most is az van ha kíváncsi vagy rá. Eddig nem vettem amúgy észre,hogy banknak néznek és én csak jofej akartam velük lenni..De most ne az iPhonen akadjatok már fent..
2015. júl. 7. 16:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok. Akkor most a segítő válaszom:


NE VEGYÉL nekik semmit ezentúl, de próbálj felülkerekedni ezen a sérelmen, s tégy úgy, mintha mi sem történt volna. Rövidesen ki fog derülni, hogy igaz barátok-e.

2015. júl. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem is ilyenenek a "barataim". Csak nem leszolnak, hanem csak azt a programot akarjak, hogy hozzam atjojjenek es jatszanak a PS4-en. Szerintem az a legjobb ha elhidegulsz toluk, ezek nem is baratok.. En is ezt probalom.. (16F)
2015. júl. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azzal akartá jo fejnek tünni hogy vezsel vagy csak adsz nekik dolgokat.nem te nem fejtetted meg öket de ök megfejtettek téged. Látták ogy te olyan buta vagy hogy ki lehet használni és irányitani mint egy bábut. TE vagy itt a gond nem ök
2015. júl. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Phuu hat vannak dolgok...elosszor is ha akkor is megdicsered a cuccaikat ha nem is tetszik ? Eleve ez nem igazi barátság ha nem mered elmondani a velemenyed és nem vagy őszinte :( igen kihasznalnak..nekem is vannak ilyenek de hanyagolom őket és jobb nélkülük...kerestem más embereket...amúgy tényleg nagyon ratyi problemaid vannak

..bárcsak nekem is ilyenek lennének :(

2016. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!